GTA Trilogy Sahipleri Ücretsiz Oyun Kazanıyor

Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition'ı satın alan oyunculara bir adet ücretsiz oyun hediye ediyor.

Rockstar Games, yakın zaman önce piyasaya sürdüğü GTA Trilogy‘deki hataları telafi etmek için üçlemeyi satın alan oyunculara ücretsiz oyun sunuyor. Bugün itibarıyla, Rockstar Games başlatıcısı aracılığıyla oyunun PC sürümünü satın alan oyuncular, aşağıdaki oyunlardan birini talep etme seçeneğine sahip olacaklar:

  • Grand Theft Auto V: Premium Edition
  • Grand Theft Auto IV: Complete Edition
  • Max Payne 3
  • LA Noire
  • Bully: Scholarship Edition
GTA Trilogy
GTA Trilogy satın alan kişilere ücretsiz oyun hediye ediliyor.

Rockstar’ın verdiği hediye oyunları istemeyen kişiler, Red Dead Online’da Great White Shark kartı veya 55 altın külçe de talep edebilecekler. Bu özel teklif, 6 Ocak 2022 Türkiye saati ile 08:00’a kadar devam edecek.

Heyecanlı bir bekleyişin ardından geçen ay içinde piyasaya sürülen Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, görsel kalitesizlik ve performans sorunları nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulmuştu. GTA III, Vice City ve San Andreas’ın yenilenmiş sürümlerini içeren koleksiyon, şu anda yüzde 20 indirim ile 422,99 TL‘ye satılıyor. Fakat oyunun şu anki haliyle bu parayı hak edip etmediği büyük bir tartışma konusu. Elbette son karar oyunculara kalmış.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol