GTA San Andreas Far Cry 5 Dunia Motoru Geliştirildi!

Grand Theft Auto: San Andreas hayranı, oyunu Far Cry 5 Dunia motorunu kullanarak tekrardan geliştirdi.

Bir GTA San Andreas hayranı, Far Cry 5 Dunia motorunu kullanarak oyunu yeniden geliştirecek. Başlangıçta GTA alt dizininde paylaşılan MapEditorMaster olarak bilinen bir kullanıcı, GTA San Andreas’ın tamamını sıfırdan yeniden oluşturmaya çalışıyor. Profesyonel geliştirici, çalışmalarını ‘ GHOSTinHELL ‘ adı altında YouTube kanallarında da paylaşıyor ve görünüşe göre Dead By Daylight’ın beğenilerine de görsel iyileştirmeler vermiştir.

Profesyonel Geliştirici GTA San Andreas’ı Far Cry 5 Dunia Motoru ile Tekrardan Geliştirdi

Reddit ile paylaşılan kısa videoda, GHOSTinHELL, tüm yolları, binaları ve çevresindeki bitki örtüsünü ve ayrıca GTA San Andreas’a dayalı görünen bir karakter modelini içeren Grove Street’i San Andreas haritasında zaten yeniden yapmış gibi görünüyor. Yine baş karakter Carl Johnson.

GTA San Andreas

Gönderinin yorumlarına göre GHOSTinHELL, San Andreas’ı yeniden yaratmak için Far Cry 5 Dunia motorunu kullanıyor ve sadece haritayı yeniden yapmakla kalmayıp aynı zamanda yakında oynanmasını planlıyor. Görünüşe göre geliştirici, tüm oyunu modları veya Rockstar’ın orijinal dosyalarını kullanmadan sıfırdan inşa ediyor ve yakında tüm süreci paylaşmayı planlıyor. 

Bu, bir GTA hayranının, oyuncuların beklentilerine tam olarak uymayan yakın zamanda piyasaya sürülen GTA Trilogy remaster’larını değiştirmeye veya uyarlamaya çalıştığı ilk sefer değil. Koleksiyonun 11 Kasım 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana, oyunda görülmesi zor şiddetli yağmuru düzelten bir GTA Trilogy yağmur modu da dahil olmak üzere oyunu geliştirmek için bir dizi mod yayınlandı . Yeni üçleme aslında o kadar kötü karşılandı ki, Rockstar geçtiğimiz günlerde GTA Üçlemesi’nin durumundan dolayı özür dileyen bir açıklama yayınladı.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol