Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Plus Üyelerine 100 Araba Kapasiteli Garaj!

GTA Online'ın aylık güncellemesi, GTA Plus abonelerine birinci sınıf bir konumda son teknolojiye sahip bir garaj da dahil olmak üzere yeni ödüller getirdi.

Grand Theft Auto Online, GTA Plus abonelerine yeni avantajlar sunuyor. Bu avantajlar arasında birinci sınıf bir konumda 100 araçlık yeni bir garaj, yeni bir güçlü araba ve çok daha fazlası yer alıyor. Bu abonelik hizmeti, GTA Online oyuncularına aylık 5,99 USD karşılığında çeşitli avantajlar sunuyor. Ayrıca özel taksi hizmetleri ve aylık 500.000 oyun parası gibi avantajlara da sahip oluyorsunuz.

Bu avantajlara ek olarak GTA Plus aboneleri aylık ödüller de alıyor. Bunlar genellikle ücretsiz araçlar, araç boyama işleri, giyim eşyaları ve çeşitli oyun modlarındaki RP güçlendirmeleri de dahil. Ayrıca aylık ödüller de cabası. Bu ayın avantajları sizi bir hayli mutlu edecek çünkü bu ay abonelere özel Los Santos şehir merkezinin kalbinde, Pillbox Hill’de bulunan 100 araçlık ücretsiz bir garaj olan Vinewood Club Garage‘a erişim hakkı veriliyor.

Bu Ayın GTA Plus Avantajları Dolu Dolu

GTA Plus Üyelerine 100 Araba Kapasiteli Garaj!

Bu beş katlı bir otopark ve kısmen yeni araç yönetimi menüsü sayesinde GTA Online‘ın şimdiye kadarki en gelişmiş araç depolama deneyimi. Oyuncuların Vinewood Club Garage’ın tüm avantajlarından yararlanabilmeleri için iyi durumda olmaları gerekecek. Oyuncular yeni garajda saklanan tüm arabalara kalıcı erişime sahip olacak.

Bu ayki güncelleme aynı zamanda GTA Plus abonelerinin ücretsiz olarak alabileceği yeni bir güçlü araba olan Declasse Impaler LX‘i de tanıttı. Aboneler, uygun araçlara Bukalemun Jant Boyasının yanı sıra Pastel Yeşil İnci Bukalemun Boyası seçeneğini de uygulayabiliyor. Bukalemun boya işleri, neredeyse iki yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana GTA Online’ın temel öğesi haline geldi.

Giyim tarafında ise bu ay GTA+ aboneleri Rockstar Festival Boom Kazakını, Festival Flanel Kapalı Takımını ve Gri Kamuflaj Yeti Kapalı Takımını alacak. Son olarak, Bu avantajlardan 10 Ocak 2024 tarihine kadar yararlanılması gerektiğinin altını çizelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.