Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gta Online’da Grammy Ödüllü Rosalia’da Yer Alacak!

Elektronik sanatçısı Arca, Motomami Los Santos'a ev sahipliği yapmasına yardımcı olacak.

GTA Online‘ın “The Contract” genişlemesi bu hafta içinde çıktığında, oyuna katılan tek müzisyen Dr. Dre olmayacak. Rockstar Games Pazartesi günü yaptığı açıklamada bu ek paketin içerisine Rosalia ve Arca tarafından barındırılan yeni bir istasyon ekleyecek.

Motomami Los Santos‘ta, sanatçının sık sık birlikte çalıştığı Popcaan, Daddy Yankee ve Chairlift şöhretinden Caroline Polachek‘in müziklerini çalacak. Gta Online’ın The Contract güncellemesi ile kulaklarımız adeta bayram edecek ve oyunun müzikleri başka bir seviyeye taşınacak.

Gta Online’da Müzik Şöleni Yaşanacak

Gta Online

İstasyon ayrıca Rosalia’nın yakında çıkacak olan üçüncü albümü Motomami’nin ilk single’ı “La Fama”yı da çalacak. Hem Rosalia hem de Arca kendi türlerinde çok fazla başarı elde etti. Özellikle Rosalia, ikinci sınıf albümü El Mal Querer için yılın albümü ödülü de dahil olmak üzere sekiz Latin Grammy Ödülü kazandı.

Motomami Los Santos’a ek olarak The Contract, mevcut iki oyun içi istasyon için güncellemeler içerecek. Radio Los Santos, Hit-Boy, Freddie Gibbs, Future ve Tyler, The Creator’dan yeni parçalar eklerken, West Coast Classics, Dr. Dre‘ye adanmış yeni bir bölüme ev sahipliği yapacak. Rapçinin 2Pac, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Nas ve diğerleri ile kaydettiği kariyer belirleyici işbirliklerini içerecek.

YouTube video

Rockstar Games, Gta Online The Contract‘ı 15 Aralık’ta yayınlayacak. GTA Online yalnızca PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.