Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Online: Criminal Enterprises Tanıtıldı (Video)

Yakında çıkacak olan Grand Theft Auto Online güncellemesi The Criminal Enterprises, oyunun ekonomisini güçlendirecek ve her kariyer için yeni aktiviteler sunacak.

Rockstar Games, oyunculara para kazanmanın heyecan verici yeni yollarını sunacak olan The Criminal Enterprises adlı yeni Grand Theft Auto Online güncellemesini duyurdu. Açık dünya suç simülatörü, 2013 yılında Grand Theft Auto 5’in çevrimiçi bileşeni olarak piyasaya sürüldü ancak çok oyunculu oyun tek oyunculu muadilinden çok daha uzun yaşadı.

Rockstar tarafından bu ayın başlarında Grand Theft Auto Online Criminal Careers güncellemesi yayınlandı ve bugün ise The Criminal Enterprises resmi olarak açıklandı. Grand Theft Auto deneyimi öncelikle para kazanmaya odaklanırken, hayranlar GTA Online’ın kariyer yollarını ve iş fırsatlarını eleştirdi; Oyunun sürekli para kazanmaya zorlamasının yoruculuğundan şikayet etti.

GTA Online: Criminal Enterprises Güncelleme Notları

Criminal Enterprises

Grand Theft Auto Online’da para kazanmak isteyen oyuncular görevleri sürekli tekrar etmeliydi ancak yakında çıkacak olan Criminal Enterprises güncellemesi oyunun ekonomisini iyileştirmeye yardımcı olacak. Rockstar Games, son güncellemenin Criminal Careers’ı nasıl elden geçireceğini ve para kazanmayı nasıl daha çekici hale getireceğini ayrıntılı olarak açıkladı.

Rockstar Games tarafından YouTube’da yayınlanan bir fragman, hızla artan gaz fiyatları ve şiddetli bir sıcak hava dalgası etrafında dönen bir hikayeyi anlatıyor. The Criminal Enterprises 26 Temmuz’da çıkış yapacak ve GTA Online’da deneyimlenecek her kariyer yolu için yeni içerik ekleyecek. Yöneticiler artık Özel Kargo tedarik edebilecek ve Bisikletçiler özel motosikletleri değiştirebilecek.

Bunun yanı sıra silahşörler yeni İkmal Görevleri kazanacak ve Gece Kulübü sahipleri alanlarını tanıtmanın yeni yollarını keşfedecek. Önümüzdeki hafta 26 Temmuz’da başlayacak olan güncelleme, oyunun ekonomisini iyileştirmek için kalıcı ödeme artışlarının yanı sıra yeni görevler ve araçlar da sunacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.