Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 6 Oyun Süresi Hakkında Şaşırtan İddia

Öncelikle oyunun, Miami'nin kurgusal uyarlaması olan Vice City'de geçeceği öne sürülmüştü. Yine de endüstri analisti ve içeride çalışan Michael Pachter'e göre GTA 6 sadece Vice City'de değil, Liberty City (New York City), San Andreas (San Fransico) ve Avrupa'da geçiyor.

GTA 6 için yeni çıkan bir söylenti, öncekilerden çok daha iddialı. Öncelikle oyunun, Miami’nin kurgusal uyarlaması olan Vice City’de geçeceği öne sürülmüştü. Yine de endüstri analisti ve içeride çalışan Michael Pachter’e göre GTA 6 sadece Vice City’de değil, Liberty City (New York City), San Andreas (San Fransico) ve Avrupa’da geçiyor. Pachter’ın şu anda ortaya attığı bomba iddia oyunun 400 ile 500 saat arasında sürecek olması.

Bu, eğer doğruysa GTA 6’yı tüm zamanların en iddialı oyunu yapacak. Pachter’a göre oyunun bu kadar uzun sürmesinin nedeni de bu. Pachter oyunun, 2024 yılında çıkabileceğini söylemeden önce 2014’ten beri geliştirilmekte olduğunu da açıkladı.

GTA 6, 8 Yıldır Geliştirme Aşamasında

GTA 6

Patcher açıklamalarında, ”GTA 6 2014’ten beri geliştiriliyor ancak oyunun bitmesi, 10 yıl veya daha fazla sürecek. Vice City, San Andreas, Liberty City ve Londranın bir karışımı olan haritada kıtalarda değişiklik yaparak herhangi bir yere gidebileceksiniz ve sizin çoğu yeri gezmenizi görevler de olacak.” dedi. Çıktığında muhtemelen dört yüz ya da beş yüz saatlik olacak oyunda Avrupa’da uyuşturucu taşımak, bu ürünleri farklı kıtalara götürmek gibi riskli deneyimler de olacak.

Çevrimiçi mükemmel bir deneyim olacağını belirten analist, bu oyunun tüm oyun dünyasında bir ilk olacağını ve senaryosunun uzun yıllar boyunca ses getireceğini iddia etti. Daha önce de güvenilir bilgiler sızdıran çalışan, bu iddiasıyla bizi epey düşündürdü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.