Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6 Kaç Saat Olacak? İşte İddia Edilen Hikaye Süresi

Bugün ortaya çıkan yeni bir iddiaya göre GTA 6'nın hikayesi yaklaşık 35 ila 40 saat uzunluğunda olacak.

Uzun yıllar süren heyecanlı bekleyiş, bu ayın başında yayımlanan GTA 6 fragmanı ile nihayet son buldu. Florida’nın gerçekçi bir tasvirini içeren trailer’da, oyunun iki ana kahramanı Jason ve Lucia‘dan modern Vice City’nin hareketli sokaklarına, NPC’lerle dolu plajlardan caddelere, şehirdeki kaostan yaban hayata kadar pek çok ayrıntı yer alıyordu.

Bir buçuk dakikalık videonun etrafında oluşan heyecan ve beklenti, beraberinde birçok teori ve söylentiye yol açtı. Peki, GTA 6 gerçekten söylendiği kadar büyük olacak mı? GTA ve Rockstar Games özelinde hazırladığı içeriklerle tanınan popüler YouTuber Legacy Killa HD, Grand Theft Auto 6 yaklaşık 35 ila 40 saat uzunluğunda olacağını, ancak bu sürenin oyunun yalnızca hikayesini oluşturduğunu aktardı.

GTA 6 Hikayesi 35 ila 40 Saat Uzunluğunda Olabilir

GTA 6 hikaye uzunluğu

Elbette ki, sayısız yan görevi ve açık dünya etkinliklerini hesaba katarsak, bu süre önemli oranda artacaktır. Örneğin, Rockstar Games’in klasiklerinden Red Dead Redemption 2, 50 saatlik bir ana hikayeye sahip, ancak oyunu yüzde 100 tamamlamak için yaklaşık 182 saat sürüyor. Bu da ortaya devasa bir deneyimin çıkmasını sağlıyor.

Benzer bir yaklaşımı GTA 6’da da görebiliriz. İlk bakışta yaklaşık 40 saatlik hikaye az görünebilir, ancak yan görevlerin, olayların ve etkinliklerin varlığı tatmin edici bir oynanış sunabilir. Yeni Grand Theft Auto oyunu 2025 yılında PlayStation 5 ve Xbox Serisi X|S konsolları için piyasaya sürülecek. PC sürümü için henüz bir açıklama yok.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.