Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6 Fragmanı 12 Yıllık GTA 5 Fragmanının İzlenmesini Geçti

101 milyondan fazla kez izlenen Grand Theft Auto 6 fragmanı, 12 yıl önce paylaşılan GTA 5 fragmanının görüntülenme sayısını geride bıraktı.

Yıllardır beklenen GTA 6 fragmanı başlangıçta 5 Mayıs’ta yayımlanacaktı, ancak pazartesi günü yaşanan şok sızıntının ardından planlanan tarihten bir gün önce apar topar gösterime sokuldu. 24 saatten kısa sürede YouTube tarihinin en fazla izlenen müzik dışı videosu olan trailer, bu haberin yazıldığı sırada 101 milyondan fazla görüntülenme aldı.

Bu aynı zamanda yeni bir kilometre taşı anlamına geliyor zira video, 12 yılda toplam 100 milyon izlenen GTA 5 fragmanını geride bıraktı. Bu arada, söz konusu sayının 5 milyonu, Grand Theft Auto 6 fragmanının ardından geldiğini belirtmekte yarar var.

YouTube tarihinin en çok izlenen fragmanlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Grand Theft Auto 6 trailer’ı, şimdiden Walt Disney Animation’ın Frozen 2, Warner Bros.’un Joker ve Sony’nin Spider-Man: No Way Home fragmanını geçmeyi başardı. Eğer bu ivme devam ederse, sekiz yıl önce yayımlanan ve şu anda 110 milyon izlenmesi olan Star Wars: The Force Awakens’ı da rahatlıkla geçecektir.

Rockstar, normalde salı günü GTA 6 fragmanını paylaşacaktı, ancak pazartesi günü, anonim bir X (eski adıyla Twitter) hesabı, tanıtım videosunun düşük çözünürlüklü ve filigranlı bir versiyonunu erken yükleyerek Rockstar’ın planlarını bozdu. Fragmanı yayımlayan hesap X tarafından hızla yasaklandı. Daha sonra Rockstar, bir süre sonra fragmanın resmi versiyonunu yayımladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.