Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Grid’in Stadia Sürümünde 40 Araçlık Özel Bir Mod Olacak!

Grid yeni bir mod ile Google Stadia'ya gelecek.

19 Kasım’da dünya çapında kullanılabilir olacak olan Google Stadia mobil, konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflerken dün Stadia’nın 12 farklı oyunla lansmana çıkacağı belli olmuştu.

Grid’in Stadia Sürümünde 40 Araçlık Özel Bir Mod Olacak 2

2019’un ilerleyen aylarında yeni oyunları bünyesine katmaya devam edecek olan Google Stadia ilerleyen aylarda alacağı oyunlardan bir tanesini dün Grid olarak duyurmuştu. Yarış oyunlarının efendisi olan Codemasters tarafından geliştirilen ve bu yıl hem konsol hem de bilgisayar platformuna gelen Grid, Google Stadia üzerinde de oynanabilir olacak.

Bugün GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz son gelişmelere göre Grid’in Google Stadia sürümünde özel bir mod olacakmış. Bu mod 40 özel araca ev sahipliği yapacak ve oyunculara heyecan verici içerikler sunacakmış. Çok oyunculu olarak da oynanabilecek olan yeni modda yer alacak olan araçlar da Stadia’ya özel olacakmış.

Ayrıca oyunculara daha büyük ve daha iyi bir deneyim sunmayı hedefleyen Codemasters, Google Stadia’nın bilgi işlem özelliğinden de faydalanacaklarını belirtmiş.

Google Stadia 19 Kasım’da lansmana çıkacak. Grid daha sonra gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.