GRID Legends Duyuruldu – Gelecek Sene Çıkış Yapacak

EA Play Live 2021'in en ilginç olaylarından biri Codemasters'ın yarış oyunu serisinin yeni bölümü GRID: Legends'ın duyurusu oldu.

EA Play Live 2021 sırasında, popüler yarış serisinin yeni bölümü GRID Legends duyuruldu. Electronic Arts tarafından Şubat ayında satın alınan Codemasters, geleneksel olarak projeden sorumlu.

GRID Legends PC, Xbox One, PlayStation, PlayStation 5, Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Ne yazık ki, oyun için hala uzun bir süre beklemek zorundayız, çünkü çıkışı en erken gelecek sene yapılacak.

GRID Legends

Oyunda hem yarış pistlerinde hem de şehir sokaklarında araba kullanacağız. Yeni yerler arasında Londra ve Moskova yer alacak.

GRID Legends, hikayenin Ravenwest Motorsport ekibinin sezonunu anlatan bir belgesel olarak şekillendirileceği genişletilmiş bir hikaye modu sunacak. Oyun boyunca kişilikleri güçlü olan oyuncuları tanıyacağız ve takım içinde birçok çatışmaya tanık olacağız.

Oyunda, hem gerçek hayattaki devrelere (Indianapolis veya Brands Hatch gibi) hem de serinin önceki bölümlerinden klasik haritalara (San Francisco ve Paris’te bulunanlar dahil) dayanan 130’dan fazla parça bulacağız. Oyuncular, emrinde yüzden fazla makineye ve ayrıca onları yükseltmek için karmaşık bir sisteme sahip olacak.

Kampanya dışında solo yarışlar ve online yarışmalar da olacak. Ayrıca oyuncuların tüm sınıflardan parkurları ve arabaları özgürce seçmelerini sağlayan bir yarış yaratıcı modu olacak. Üstelik serinin hayranlarının uzun süredir istediği drift modu nihayet geri dönecek.

GRID Legends Fragman

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol