Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Grid Legends Çıkış Tarihi Belli Oldu

Araba yarışı oyunlarının en beğenilen serilerinden olan Grid Legends'in nihayet çıkış tarihi açıklandı.

Codemasters’ın araba yarışı serisinin bir sonraki oyunu olacak olan Grid Legends, 25 Şubat’ta PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X’te çıkıyor. Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan bir habere göre yeni gelecek oyun daha derin bir kariyer ve hikaye modu vaat ediyor, “Driven to Glory“, oyuncuyu karma gerçeklik setinde çekilmiş bir yarış dramasının ortasına koyuyor.

Driven to Glory yıldızları Ncuti Gatwa, kurgusal bir büyük turne dizisinde yarışan rakiplerden oluşan bir topluluk arasında. Hikayenin tamamlanmasından sonra, oyuncu ilerlemesi, girilecek daha fazla etkinlik ve hedef olarak bir dizi şampiyonluğu ile kariyer moduna geçiyor.

Grid Legends Şubat 2022’de Sahnede

Grid Legends

Bugün gelen açıklamada Grid Legends’ın çok oyunculu özellikleri de vurgulandı. Codemasters, platformlar arası oyuna ek olarak, arkadaşları çevrimiçi olduğunda uyarılacağını ve “üç düğmeye basarak” bir etkinliğe katılabileceklerini söyledi. “Artık arkadaşlık istekleri ve lobiler beklemek yok; bir yarış seçin ve aksiyon neredeyse aynı anda başlar.” diyerek açıklamasını tamamladı.

E3 2021 sırasında, oyunda aynı olay birbirlerine karşı yarış ki bunların tamamı açık tekerlekli tek koltuklu ve tüm yeni elektrikli yarışçılar için oyunun filosunda 100’den fazla araç vardır. Bu araçlar için bir Electric Boost etkinliği mevcuttur. Serinin en son oyunu 2019 yılında piyasaya sürülmüştü. Şimdiki gelecek oyun ise gelecek yıl piyasada. Oyunun fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.