Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Popüler Hayatta Kalma Oyunu Steam’de Zamlandı

Steam'de popüler bir oyun daha zamlandı. Açık dünya hayatta kalma türünün en sevilen örneklerinden Green Hell, 199 TL oldu.

Yeni bir gün, yeni bir zam haberi. Oyun firmaları, Türk lirasının dolar karşısındaki yüksek değer kaybının bir sonucu olarak Steam’deki fiyatlandırmalarını güncellemeye devam ediyor. Bu hafta Elden Ring ve The Last of Us Part I’e gelen zamlardan sizlere bahsetmiştik. Bugün ise Steam’in en popüler oyunlarından Green Hell fiyatında bir artış yaşandı.

Creepy Jar tarafından geliştirilen ve yayımlanan açık dünya hayatta kalma oyunu, yüzde 54 oranında zamlanarak 199 TL oldu. Bir ay içinde ikinci kez fiyatı artan Green Hell, daha önce 129 TL’ye satılıyordu. Ondan önce ise 40 TL idi. Steam’de oynayacak güzel bir ucuz oyun arayanların ilk tercihlerinden biri olan yapım, son artışa rağmen halen uygun diyebileceğimiz bir fiyattan listeleniyor.

Zamlanan Green Hell Steam’de 199 TL Oldu

green hell steam zam

ABD’de 25 dolar (673 TL) olan Green Hell, Steam Türkiye‘de 7 dolara tekabül ediyor. Dolayısıyla geliştirici ekibin ülkemiz üzerinden yapılan satışlardan kayda değer bir kazanç sağlamadığını söylemek mümkün. Dolar kurunun 27 TL’ye geldiği hesaba katıldığında, firmanın radikal bir artış yerine zam oranını yüzde 54’te tutması, Türk oyunculara verdiği önemi gösteriyor. Oyunda Türkçe dil desteğinin olduğunu da belirtmekte fayda var.

The Forest benzeri bir deneyim yaşatan Green Hell‘de yiyeceğiniz veya ekipmanınız olmaksızın ormanda tek başına bırakılmanın ardından hayatta kalmaya ve buradan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Gerçek hayatta kalma teknikleri öğrenmenin ardından sadece ellerinizi kullanarak barınaklar inşa etmeniz, araçlar üretmeniz ve avlanıp kendinizi koruyabilmek için silahlar yapmanız gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.