Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Steam’de Bu Haftanın Ucuz Oyun Önerileri #23

Steam'de bu hafta ucuza alabileceğiniz çok sayıda güzel oyun bulunuyor. Onların arasından gözümüze çarpanları siz değerli okurlarımız için seçip listeledik.

Dünyanın en büyük dijital oyun vitrini olan Steam, bu hafta da gözden kaçırılmaması gereken ucuz oyun fırsatlarıyla dolup taşıyor. Bilindiği üzere yılın en çok beklenen kampanyalarından Steam Yaz İndirimi’ni arkamızda bıraktık.

Şu anda mağazada Gizlilik Festivali adında yeni bir indirim etkinliği var. 31 Temmuz’a kadar sürecek olan promosyon adından da anlayabileceğiniz üzere gizlilik oyunlarını kapsıyor, ancak içinde temelde bu yaklaşıma sahip olmayan yapımlar da bulunuyor.

Steam’deki Güzel ve Ucuz Oyunlar

Her hafta sizler için hazırladığım ucuz oyun önerileri listesinde, hem kampanyadan hem de ondan bağımsız olarak indirime giren oyunları ele aldım. Herkese hitap edebilmesi adına tür yelpazesini geniş tutmaya özen gösterdim. Ayrıca çoğunlukla 100 TL altı oyunları seçtim. O halde lafı daha fazla uzatmadan listemizdeki yapımlara geçelim.

Batman: Arkham Collection

steam ucuz güzel oyun

Batman Arkham serisindeki üç ana oyun (ikisi Game of the Year sürümü) ve üçlemenin son oyunu için bir season pass içeren koleksiyon, kısa bir süre için sadece 15 TL‘ye satılıyor. Ürünlerin tekil fiyatları toplamda 180 TL ediyor. Bu da, paketi alarak 165 TL tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor.

Zamansız bir klasik olan Batman Arkham serisi, ilk olarak 2010 yılında başladı ve arkasından gelen iki devam oyunuyla hikayeyi devam ettirdi. Tüm zamanların en iyi süper kahraman oyunlarından biri olarak kabul edilen üçleme, hem combat mekanikleri hem de hikayesi ile öne çıkıyor. Özellikle düşük bir sisteminiz varsa, keyifle oynayabileceğiniz en iyi oyun serilerinden biri olduğunu söyleyebilirim.

Darkwood

ucuz oyunlar steam

Korku ve hayatta kalma türüne yeni bir bakış açısı getiren Darkwood, top-down denilen kuş bakışı açısıyla oynanan bir oyun. Yüksek tansiyonlu atmosferiyle sizi avcunun içine alan yapım, bir korku oyununda olması gereken ürkütücülüğü sonuna kadar barındırıyor. Dolar kuru sebebiyle fiyatı artmayan oyun neredeyse kalmamışken, indirimde 9 TL gibi son derece ucuza satılıyor.

Thief Simulator

steam oyun önerileri ucuz

Steam Gizlilik festivalinde indirime giren oyunlar arasında yer alan Thief Simulator, 28 TL’ye kadar düştü. Oyunda bir hırsızın rolünü üstleniyor ve mahalledeki çeşitli evleri ve mekanları soyarak çeşitli hırsızlık görevlerini tamamlamaya çalışıyorsunuz. Soygun yeteneklerinizi geliştirebilir, yeni araçlar ve ekipmanlar satın alabilirsiniz. Bu sayede daha zorlu soygunlar yapabilir ve daha değerli eşyalar çalabilirsiniz.

Sniper Elite 4

sniper elite 4 steam

Steam’de güzel ve ucuz oyun arayanlar için en iyi önerilerimizden olan Sniper Elite 4, parasının hakkını sonuna kadar veren bir deneyim yaşatıyor. Rebellion imzalı ikonik serinin bu oyunundaki durağımız İtalya. İkinci Dünya Savaşı sırasında faşizmin girdabında olan ülkeyi destansı bir macera sonunda kurtarmaya çalışıyoruz.

Gizli ajan ve elit keskin nişancı Karl Fairburne olarak rüzgar, yer çekimi ve kalp atışı gibi faktörlerden etkilenen kurşun tüfek balistiğini müthiş bir gerçeklikle tecrübe ediyoruz. Normalde 89 TL olan oyun, yüzde 90 indirimle 8 TL‘ye satın alınabiliyor.

Far Cry 5

far cry 5 steam

İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülen Far Cry 5, sürükleyici hikayesi, yüksek aksiyonu, keşfedilebilir mekanları ve dinamik yan görevleri ile övgü toplamıştı. ABD’nin Montana eyaletindeki kurgusal Hope kasabasında geçen oyunda Cennetin Kapısı adlı bir kıyamet tarikatının lideri Joseph Seed ve müritlerine karşı direnişin kıvılcımını çakıyoruz. Amacımız, kasabayı tarikattan kurtarmak ve insanları özgürleştirmek olacak. Far Cry 5, Steam’de 60 TL.

Intravenous

steam ucuz oyunlar

Listemize, gizliliğin esas olduğu keyifli bir indie oyunla devam ediyoruz. Pixel grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle takdiri hak eden Intravenous, vereceğiniz 8 TL‘ye kesinlikle değecek bir oyun. Temelde bir intikam hikayesi olan oyunda büyük bir sessizlik içinde düşmanlarımızı öldürmeye çalışıyoruz. Zorluk düzeyi epey yukarıda olmasına karşın oynadıkça alışıyorsunuz.

Bu haftanın Steam ucuz oyun önerileri bu şekilde. Dilerseniz, aşağıdaki yorumlar bölümünden listemize katkıda bulunabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.