GreedFall’un Çıkış Tarihi Belli Oldu!

GreedFall 10 Eylül'de lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Focus Home Interactive’in 2019 model oyunu olarak E3 2018’da duyurulan GreedFall bilindiği üzere herhangi bir çıkış tarihine sahip değilde. 2019 yılı içerisinde çıkış yapacağı ifade edilen oyunun nihayet çıkış tarihi netleşti. Peki oyun ne zaman çıkıyor?

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan ve 2019 yılı içerisinde çıkış yapması beklenen GreedFall’un bugün çıkış tarihi netleşti. Oyuncuları aksiyon rol dünyasına götürecek olan yapım, haftalar öncesinde ön siparişlere açılırken bugün Steam üzerinde de çıkış tarihi duyuruldu. Oyunun Steam topluluk sayfasında yer alan bilgilere göre GreedFall tüm platformlar için 10 Eylül 2019’da lansmana çıkacakmış.

Tek oyunculu bir yapıda karşımıza çıkacak olan yapım bünyesinde birbirinden tehlikeli yaratıklara da yer verecek. İlerlemeye dayalı bir oynanışın karşımıza çıkacağı yapımda oyuncular karakterlerini geliştirebilecek ve farklı görünümlere kavuşturabilecekler. Dileyen oyuncular erkek, dileyen oyuncular da kadın olarak oyun içerisinde yer alabilecekler.

Gece ve gündüz döngülerinin de yer alacağı yapımda hem gerçekçi hem de fantastik bir yapı iç içe karşımıza çıkacak. Oyunun çıkış tarihi beraberinde yeni bir trailer’ı da getirdi.

Yeni trailer’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol