Grand Theft Auto V’e Yakında Bir Kumarhane Gelecek!

GTA V'in yeni güncellemesi yolda.

2013 yılından bu yana 100 milyondan fazla satan Grand Theft Auto V yıllardır oyuncular tarafından ilgiyle oynanıyor. İlk günden bu yana popülaritesini hiç kaybetmeyen, aldığı güncellemeler ile içeriğini zenginleştiren yapım yakında yeni bir kumarhaneyi bünyesine eklemeye hazırlanıyor.

Konsol ve bilgisayar platformunda yıllardır keyifle oynanan Grand Theft Auto V yeni güncellemeler ile oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Başarılı satışları ile yıllardır Rockstar Games’in kasasını parayla dolduran yapım, yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor.

PC Games N’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Rockstar Games Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yakında oyuna gelecek olan kumarhaneyi duyurmuş ve sıradaki güncelleme ile yeni kumarhanenin oyun içerisinde yer alacağını belirtmiş.

Habere göre Vinewood’un kalbindeki lüks bir kumarhaneyi oyuncuların beğenisine sunacak olan geliştirici ekip, bu kumarhanede poker oynanabileceğini ifade etmiş. Kumarhane’de elmas, pırlanta gibi ödüller yer alacakmış.

Bir sonraki büyük güncellemede yer alan yeni bir işletme olarak karşımıza çıkacak olan kumarhane oldukça gerçekçi bir yapı da olacak.

Tahminlere göre oyuncular bu kumarhanede kumar oynamak yerine, kumarhanenin sahibi olabileceklermiş. Güncellemenin ne zaman geleceği henüz belli değil.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol