Grand Theft Auto Trilogy Remastered Derecelendirme Aldı!

Grand Theft Auto Trilogy Remastered olarak bilinen yeniden düzenlenen üçleme, Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition olarak ortaya çıktı.

Rockstar‘ın PS2 dönemi Grand Theft Auto oyunlarını yeniden düzenlemeye başladığı uzun zamandır söyleniyordu. Söylentiler büyük ihtimalle gerçek olacak çünkü Grand Theft Auto Trilogy Remastered, Güney Kore Oyun Derecelendirme Kurulu tarafından doğrulandı. Hatta oyunun yaş derecesi ”Gençlere Yasak” olarak belirlendi.

Grand Theft Auto 3, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas isimli yapımları içerisinde bulunduracak yeniden yapım paketi tam olarak Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition ismiyle listelendi.

Grand Theft Auto Trilogy Remastered

Grand Theft Auto Trilogy Remastered Çıkış Tarihi

Paketin yeniden yapımının daha erken piyasaya çıkması gerektiği, ancak çeşitli ertelemelere maruz kaldığı da bildirildi. Ayrıca Take-Two’nun yatırımcılara duyurulmamış üç “önceden yayınlanmış oyunların yinelemesi” üzerinde çalıştığı açıklaması sayesinde bu oyunların varlıkları neredeyse doğrulandı. Yayıncının bu oyunlardaki varlıkları kullanan modlara yönelik son saldırganlığı da bu paketin yayınlanacak olmasına bağlandı.

Yeniden düzenleme üzerine bir Kotaku raporu, Grand Theft Auto Trilogy Remastered‘ın daha önce Ruffian Games olarak bilinen Rockstar Dundee‘ye verdi.

Oyunların, Unreal Engine ve yeni ve eski grafik stillerinin bir karışımı kullanılarak yeniden düzenlendiği ve aynı zamanda, oyunları Grand Theft Auto’nun daha yeni yinelemeleriyle daha uyumlu hale getiren güncellenmiş bir kullanıcı ara yüzü ve diğer ince ayarlara sahip olduğu söylenenler arasında. Elbette sabırlı olmakta ve resmi olarak onaylanmasını beklemekte fayda var ancak eğer sızıntılar doğruysa biz Grand Theft Auto Trilogy Remastered’ın 2022’de çıkış yapacağını düşünüyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol