Gran Turismo Sport Yeni Güncellemesi İle 5 Yeni Araç Alacak!

Gran Turismo Sport bugün 5 yeni araç alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

PlayStation 4 platformunun en çok oynanan yarış oyunlarından birisi olarak adından söz ettirmeye devam eden Gran Turismo Sport yeni güncellemeler ile araç garajını genişletmeye devam ediyor. Oyuna bugün gelecek olan güncelleme ile de 5 yeni araç oyunculara sunulacak.

Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olarak 2017’de PlayStation 4 platformu oyuncularının beğenisine sunulan Gran Turismo Sport, bünyesinde birbirinden farklı markanın aracını bulunduruyor. Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve konsol platformu için Sony tarafından yayınlanan oyun yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Son olarak Nisan ayı güncellemesi adı altında bugün bir güncelleme alacak olan yapım, 5 farklı ve yeni aracı karşımıza çıkaracak.

Gamingbolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Gran Turismo Sport’a gelecek olan 5 yeni araç bir kullanıcı tarafından tahmin edilmiş. Tahmine göre gelecek araçlar Honda Fit, Audi TT, Porsche 962, Toyota AE86 Trueno ve Renault 8 olacakmış. Ayrıca oyunun yapımcısı olan Hazunori, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda oyuna 5 farklı aracın geldiğini duyurmuş.

Başarılı yarış oyunu geçtiğimiz aylarda da 7 milyon kopya satışını geride bıraktığını duyurmuştu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol