Gran Turismo Sport 8.2 Milyon Oyuncuyu Geride Bıraktı

Gran Turismo Sport'un oyuncu istatistikleri açıklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

PlayStation 4 platformunun vazgeçilmez yarış oyunu olan Gran Turismo Sport milyonlara ulaşmaya devam ediyor. 2017 yılının Ekim ayında start alan oyun 2020 yılına geldiğimiz şu günlerde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

Günümüzün en gerçekçi araba yarışı deneyimlerinden bir tanesini sunan Gran Turismo Sport bünyesinde dünyanın önde gelen markaların onlarca farklı araçlarını barındırıyor. Farklı kamera açıları ile oyunculara gerçekçi bir yarış deneyimi sunmaya devam eden oyun bugün güncel oyuncu sayısı ile gündeme geldi.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun geliştiricisi olan Polyphony Digital yaptığı açıklama da oyunun 8.2 milyon oyuncu tarafından oynandığını belirtmiş. Habere göre son 11 ayda oyuncular oyun içerisinde 37 milyon fotoğraf çekmiş, 41 milyar kilo metro yol gitmiş ve ortalama yarışçı hızı 82.2 mph’mış.

En Son Kasım ayında güncelleme alan yapım bu güncelleme ile oyuncuların yüzünü güldürmeye devam etmiş.

Sadece PlayStation 4 platformunda oynanan ve 8 milyondan fazla oyuncuyu bünyesinde bulunduran  Gran Turismo Sport 2020 yılında da çeşitli güncellemeler ile oyunculara yeni içerikler sunmaya devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol