Gran Turismo 7’nin Bazı Özellikleri İnternet Bağlantısı Gerektirecek

Gran Turismo 7'nin lansmanına az kaldı ve oyun hakkında giderek daha fazla şey öğreniyoruz. En son bilgiler, oyunun tadını tam olarak çıkarmak için internet bağlantısının gerekli olacağı yönünde.

Gran Turismo 7; 4 Mart 2022‘de çıkış yapacak. Geliştiricilerin oyunla ilgili birkaç ayrıntıyı paylaşmaya karar vermesine şaşmamalı. PlayStation blogunda yedinci bölümden neler bekleyebileceğimize dair küçük bir fikir veren bir makale ortaya çıktı.

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7’de Zorunlu İnternet Bağlantısı

Gran Turismo 7’de önceki oyuna kıyasla birçok harika yenilik olacak. Değişen hava koşulları, çeşitli gelişmiş özelliklere sahip otomobillerimiz için fotoğraf fırsatları, ayar seçenekleri ve çok sayıda koleksiyon aracı ile hayranların favori parçaları olacak. Geliştirici ekibe göre bu, serideki en büyük ve en iyi oyun olacak.

Bazı oyuncular, makalenin altındaki nottan endişe duyduğunu açıkladı. Notta ”Bazı özellikler internet bağlantısı gerektirecek” yazıyordu. Oyuna geri dönen hikaye modunun bile internet erişimi gerektireceği ortaya çıktı ve böyle bir gereksinimi olan tek mod da bu değil.

Pek çok oyuncu, geliştiricilerin böyle bir karar alması karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Konuyla ilgili bir tartışma ile Reddit’te bir konu oluşturuldu. Forum üyelerinden CeejayMode, GT7’nin GT Sport’a benzer şekilde çalışabileceğine dair bir teori ortaya attı. Çevrimdışı oyun mümkün olacak ancak oldukça kısaltılmış bir biçimde ve ilerleme kaydetme yeteneği olmadan olacak.

Ağ bağlantısının veya eksikliğinin oyunu ne kadar etkileyeceği, büyük olasılıkla yalnızca oyunun piyasaya sürüldüğü sırada ortaya çıkacak. O zamana kadar internete rahat erişimi olmayanlar durumu yakından takip etmeli.

Siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol