Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gothic Remake’in Goblinleri Yeni Yılı Kutladı (Video)

Yeni yıla çok az kaldı, büyük ve küçük geliştiriciler yeni yılı kutlamaya başladı. Alkimia Interactive'den Gothic Remake geliştiricileri, bu fırsatı yaklaşan oyundan goblinleri göstermek için kullandı.

Yeni yıl arifesinde, THQ Nordic’in sahibi olduğu Barselona merkezli Alkimia Interactive ekibinin geliştiricileri tarafından oluşturulan Gothic Remake‘ten yeni bir video yayınlandı. Geliştiriciler bir taşla iki kuş vurmaya karar verdi; Ekip, hem oyundaki goblinleri gösterdi hem de hayranların yeni yılını kutladı.

Goblin, Gothic Remake‘te yer alacak başka bir yaratık türü olacak. Aşağıdaki video, oyunun motorunda oluşturulmuş, bu yüzden güvenilir bir görüntü aldığımızı varsayabiliriz. Her şey, oyun üzerindeki çalışmaların doğru yönde gittiğini gösteriyor, umalım ki gelecek yıl daha fazla ayrıntı öğreneceğiz.

Gothic Remake ile Myrtana’ı Yeniden Keşfedeceğiz

Gothic Remake

Gothic Remake bizi, hükümdarı Khorinis adasında bir ceza kolonisi yaratan Myrtana’nın fantastik krallığına götürecek. Oraya gönderilen hükümlüler, Maden Vadisi’ndeki cevheri çıkarmak için çok çalışmak zorunda. Mahkumların kaçmasını önlemek için büyücüler, yalnızca dışarıdan girilebilecek bir bariyer oluşturdu. Ne yazık ki, büyü kontrolden çıktı ve sonunda kubbe Maden Vadisi’nin tüm alanını sardı, hem hükümlüleri hem de gardiyanları ve ayrıca büyücüleri toprakta gizlenen eski bir kötülükle birlikte hapsetti.

Gothic Remake‘te, eylem üçüncü şahıs bakış açısıyla gösterilecek. Geliştiriciler bize, diğerlerinin yanı sıra cevher kazıcılar, mayınlar, ork köyü ve çok sayıda harabe tarafından kurulan kampları bulabileceğimiz sınırlı bir açık dünya sunacak. Hikaye bir dereceye kadar doğrusal değil; Oyuncu hangi fraksiyona katılacağına karar verebilecek, bu da hikayenin izleyeceği yolu etkileyecek.

Oyun; PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.