Google Stadia Desteklenen Akıllı Telefonları Genişletmeye Devam Ediyor

Google Stadia destekleyen akıllı telefonlara yenileri eklendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Google’ın yeni nesil oyun akış platformu olan Google Stadia servisini destekleyen akıllı telefon modellerine yenileri eklendi. İşte Google Stadia servisini destekleyecek olan yeni akıllı telefon modelleri.

Şimdiye kadar sadece Google Pixel akıllı telefon modellerinde çalışan Google Stadia servisi artık Samsung, Asus ve Razer marka akıllı telefonlarda da kullanılabilecek. Google’ın bulut tabanlı oyun servisi olan Google Stadia servisi masa üstü cihazların yanında mobil cihazlarda da kullanılabiliyor. Google’ın şimdilik kendi akıllı telefonu olan Google Pixel cihazlarında desteklenen servis artık 18 yeni akıllı telefonda daha kullanılabiliyor.

Google tarafından yapılan açıklamaya göre Google Stadia servisi artık Razer, Asus ve Samsung marka akıllı telefonlarda da kullanılabilecek. Oyuncu odaklı akıllı telefonlar olan Asus ve Razer’ın yanında Samsung modellerinin de listede yer alması sevindirici. Google Stadia servisinin iOS platformuna gelip gelmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Google Stadia Servisi Destekleyecek Olan Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S8 Active

Samsung Galaxy Note8

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9+

Samsung Galaxy Note9

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy Note10

Samsung Galaxy Note10+

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20+

Samsung Galaxy S20 Ultra

Razer Phone

Razer Phone 2

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone II

Google Stadia servisini destekleyecek olan akıllı telefonlara kısa süre içerisinde yeni modellerin daha eklenmesi bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol