Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Google Play Store’da Yılın Oyunu Oylamaları Başladı

Oylama iki hafta içinde sona erecek ve Google, kazananları 30 Kasım'da açıklayacak.

Google, Yılın Oyunu Ödülleri kapsamında 2022 için Google Play‘deki en iyi uygulamaları ve oyunlarını 30 Kasım’da açıklayacak. Ödüller, sizin gibi kullanıcıların oylarını dikkate alan Kullanıcıların Seçimi kategorisi de dahil olmak üzere çeşitli kategorilerdeki en iyi uygulamaları ve oyunları içerecek.

Bu yıl Google Play Store’da en iyi Kullanıcıların Seçimi uygulamasını ve oyununu seçmede rol almak istiyorsanız, oyunuzu artık Play Store’da verebilirsiniz. Oylamalarda yer almak için izlemeniz gereken adımları ve oylamaya dahil olan oyunları aşağıda bir araya getirdik. Siz de Yılın Oyunu ödüllerine katılmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin.

Google Play Oylamalarına Siz de Katılabilirsiniz

Google Play

Bugünden itibaren Google Play Store‘da 2022 için Kullanıcıların Seçimi en iyi uygulama ve oyununa oy verebilirsiniz. Bunu yapmak için Play Store’a gidin, Google Hesabınıza giriş yapın ve Oyunlar ve Uygulamalar sekmelerindeki yeni Kullanıcıların Seçimi başlığında Oy Ver seçeneğini seçin. Bir sonraki sayfada, uygulama simgesinin altındaki Oy Ver düğmesini seçerek favori adayınıza oy verin.

Kullanıcının Seçimi Ödülleri Uygulamaları

Kullanıcının Seçimi Ödülleri Oyunları

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.