Google Pixel 6a Tasarımı Sızdırıldı

Google’ın geçtiğimiz ay duyurusunu yaptığı Pixel 6 ailesinin yeni modeli olması beklenen Pixel 6a hakkında ilk detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı.

Teknoloji devi Google bilindiği üzere Pixel markası ile Android işletim sistemine sahip akıllı telefon modelleri sunuyor. Google’ın geçtiğimiz ay duyurusunu yaptığı Pixel 6 modelleri yurt dışında pek çok kullanıcının ilgisini çekerken aileye yeni bir üye ekleniyor.

Google Pixel 6a ismiyle çıkacak olan bu yeni model hakkında ilk bilgiler de ortaya çıktı. Yakın bir zamanda duyurulması beklenen Google Pixel 6a tasarımı sızdı.

Google Pixel 6a Tasarımı

Google Pixel 6a Tasarımı Daha Kompakt Bir Cihaza İşaret Ediyor

Google’ın yeni orta segment akıllı telefon modeli olacak olan Pixel 6 modeli yeni bir sızıntı ile gündemde. Sızdırılan görseller Google Pixel 6a tasarımını gözler önüne sererken modelin tasarımı Pixel 6 ile neredeyse aynı.

Twitter’da sızdırdığı doğru bilgilerle bilinen @OnLeaks Google Pixel 6a tasarımını sızdırdı. Görsellere bakıldığında modelin kulaklık girişi taşımadığı görülüyor.

Ön tarafında bir delik içerisinde selfie kamerasını taşıyacak olan modelin alt kısmında ise bir USB-C bağlantı noktasının yanında hoparlör ve mikrofonu bulunuyor.

google pixel 6a tasarimi sizdirildi 3

Telefonun herhangi bir yerinde parmak izi okuyucusu görünmediği için model, ekran altı parmak izi okuyucusu ile birlikte gelebilir.

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modellerinden daha kompakt bir tasarımla birlikte gelecek olan Pixel 6a modeli, aktarılan bilgilere göre 6.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Model hakkında diğer detayların ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol