Google Duo Grup Sohbet Sınırı 12 Kişi Oldu

Google Duo grup görüntülü görüşme sınırı 12 kişiye çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Koronavirüs salgını sonrasında evlerinden çıkmayan kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak isteyen Google, Google Duo uygulamasının grup sohbeti özelliğindeki kişi sınırı sayısını 12 olarak güncelledi. 

blank

Teknoloji devi Google, Apple’ın FaceTime hizmeti benzeri Google Duo uygulamasını geçtiğimiz yıllarda duyurmuştu. Kullanıcıların internet üzerinde sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilmesine imkan tanıyan Google Duo uygulaması bu hizmeti rakiplerinden çok daha kaliteli bir şekilde sunuyordu. Google’ın çok kullanılan Duo uygulamasında yeni bir uygulama hayata geçti. 

Koronavirüs salgınının ardından evlerine kapanan kullanıcılar arkadaşları ile görüşmek için farklı uygulama arayışına girmişti. Kullanıcıların bu ihtiyacını karşılamak isteyen Google, Google Duo uygulamasında yer alan grup sohbet özelliği sınırını 8 kişiden 12 kişiye çıkarttı. Google’ın bu hamlesiyle birlikte artık 12 kişi aynı anda Google Duo üzerinden görüntülü olarak görüşebilecek. 

Google Duo uygulaması için duyurulan grup sohbeti özelliği ilk tanıtıldığında 8 kişi ile sınırlıydı. Günümüzde artık kullanıcıların evlerine kapanmasıyla birlikte görüntülü görüşme talebinin artmasının ardından Google, bu sayıyı 12 olarak güncellediğini açıkladı. Google’ın bu hamlesinin kalıcı mı olduğu yoksa koronavirüs salgını sonrasında tekrar 8 kişiye düşürülüp düşürülmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol