GODS Remastered Steam’de Yayınlandı

Klasik platform oyunu Steam'e geldi.

Robot Riot UG bugün GODS’ın remastered edilmiş yeni sürümünü Steam üzerinde yayınladı. Gods bir dönemin klasik oyunlarından biriydi ve geliştirici ekip oyun üzerinde yeniden çalışarak bu sürümü hazırladı. Aynı zamanda orijinal yapımın mekaniklerine de sadık kaldılar. Buna rağmen oyunun kontrolleri geliştirildi ve kare oranı da artırıldı. Save yani kayıt noktaları eklenirken, müzik albümü de genişletildi.

GODS Remastered sürümünüde PC oyuncuları toplam 12 farklı bölümü deneyimleyebilecek. Bunlar orijinal bölüm tasarımlarına sadık kalınarak hazırlanırken, içleri ise çeşitli zorlu yaratıklarla, bulmacalarla ve sırlarla saklı. Oyunda dört Great Guardian’ı yenmeniz gerekiyor ve sonrasında da ilerleyerek çeşitli silahları satın alabiliyor ya da toplayabiliyorsunuz.

Side scrolling tarzında oynanan aksiyon oyunu GODS Remastered’ın bu sürümü açıkçası oldukça başarılı gözüküyor. Retro tutkunlarının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz yapımı klasik piksel grafiklerle ya da modern 3D grafiklerle oynamanız mümkün. Bunun için tek bir tuşa basarak ikisi arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Oyuncular aynı zamanda speedrun modunu da açabiliyor ve dünyanın çeşitli bölgelerinden farklı oyunculara karşı mücadele edebiliyor.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol