Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Godfall, Nihayet Steam ve Xbox’a Geliyor

Geliştirici Counterplay Games'in aksiyon RPG'si Godfall yaklaşık 18 aydan sonra nihayet Steam ve Xbox'a geliyor.

Geliştirici Counterplay Games’in aksiyon RPG’si Godfall yaklaşık 18 aydır PlayStation ve Epic Games Store’da satıştaydı. Nihayet oyun, 7 Nisan’da Xbox One, Xbox Series X/S ve Steam’e yeni bir Ultimate Edition görünümüyle geliyor.

Oyun, ilk olarak Kasım 2020’de Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürüldü. Ortaya çıkan macera genellikle nefes kesici olsa da oyun, görsellerinin ötesinde pek bir şey sunamadı.

Godfall Güncellemesi Yeni Silahlar İçerecek

Godfall

Bununla birlikte incelemeler, Counterplay’in Fire & Darkness adlı ücretli bir genişlemenin yanı sıra Godfall’un piyasaya sürülmesinin ardından bir dizi ücretsiz güncelleme yayınlamasını engellemedi. Bu güncellemelerin en yenisi Exalted, 7 Nisan’da Ultimate Edition ile birlikte geliyor. Daha hızlı ve daha akıcı savaş kısımları, daha akıcı ve sağlam envanter yönetimi ve hikaye geliştirmeleri dahil olmak üzere çeşitli özellikler vaat eden güncelleme hayranların istediği geliştirmeleri kapsıyor. Ayrıca bu güncelleme ile birçok silah ve kalkan da oyuna dahil edilecek.

Godfall’s Ultimate Edition ayrıca HDR özellikli ekranlar için Değişken Yenileme Hızı ve Dolby Vision dahil olmak üzere X/S Serisi’ne özel bir dizi iyileştirme vaat ediyor. Xbox ve Steam‘de 39.99 dolara satılması planlanan oyunun, Türkiye’deki satış fiyatı henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X