Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök DLC The Game Awards’ta Duyurulabilir

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen God of War Ragnarök'ün ilk DCL paketi, 7 Aralık'ta düzenlenecek olan The Game Awards sırasında duyurulabilir.

Geçtiğimiz yılın kasım ayında PlayStation konsolları için piyasaya sürülen God of War Ragnarök, Kratos ile oğlu Atreus’un 2018’deki oyunla başlayan İskandinav macerasına son noktayı koymuştu. Kronolojik olarak dokuzuncu devam halkası olan yapım, ilk haftasında 5,1 milyon adet kopya satarak büyük bir başarıya imza attı.

Dört ay içerisinde 11 milyon kopyaya ulaşan ve PlayStation tarihinin en hızlı satan birinci taraf oyunu olan Ragnarök, her ne kadar Nors mitolojisini sonlandırmış olsa da, son bir hikaye ile daha karşımıza çıkacakmış gibi görünüyor. Geliştirici Santa Monica’nın oyun için bir DLC hazırlığında olduğu uzun zamandır konuşuluyordu.

God of War Ragnarök DLC’si İçin Bekleyiş Sürüyor

god of war ragnarök dlc

Areajugones adlı İspanyol bir site, Sony’ye yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde genişletme paketinin bu yılki The Game Awards sırasında duyurulacağını iddia etti. Çoğunlukla önemli duyuru ve tanıtımlara sahne olan etkinlik, her zaman olduğu gibi Geoff Keighley’nin sunumuyla 7 Aralık‘ta gerçekleşecek.

Sony, henüz God of War Ragnarök için herhangi bir spin-off veya DLC’yi resmi olarak duyurmadı. Bu nedenle konuya dair ortaya atılan iddiaların tamamı teyide muhtaç bilgilerden oluşmakta. Daha fazlasını öğrendiğimizde sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.