God of War Çıktı!

Kratos'un hikâyesi kaldığı yerden devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Uzun zamandır beklenen ve daha önce de çıkış tarihi olarak 20 Nisan açıklanan God of War nihayet satışa çıktı! Bir süre önce inceleme puanları yayınlanmaya başlayan ve tüm dünyada aynı anda Türkiye’de de çıkan God of War bu sefer seriyi bambaşka bir yöne taşıyor.

Bilindiği gibi şimdiye kadar God of War serisinin bütün oyunları Antİk Yunan mitolojisini konu alıyordu ve ana karakter Kratos’un Yunan tanrılarıyla olan mücadelesini konu alıyordu. Ascension hariç bütün oyunlar hemen hemen tam puan almayı başarırken, yeni God of War ise farklı bir yönde ilerliyor.

Bugün satışa çıkan God of War’da bu sefer Nors mitolojisi işleniyor ve aynı zamanda Kratos oğluyla karşımıza çıkıyor!

Yarıtanrı Kratos’un hikâyesine tekrar tanık olacağımız God of War’ın Dijital sürümü 209 TL fiyat etiketiyle satılırken, içinde asıl oyunun yanı sıra Dark Horse dijital çizgi romanı ve sanat kitabı da bulunuyor. Aynı zamanda oyun içi iki de eşya veriliyor.

Kutulu olarak standart sürüm God of War 319 TL’ye satılırken, sınırlı sayıda bulunan God of War – Koleksiyoncu Sürüm’de ise 23 cm boyutunda Kratos ve Atreus heykelciği, kumaş harita, İki Huldra Kardeşler oyması ve özel taş baskılar yer alıyor.

PlayStation 4’e özel olarak çıkan ve sadece Sony’nin konsolunda oynanacak olan God of War’da Türkçe dil desteği de bulunuyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol