Ghostbusters: The Video Game Remastered 4 Ekim’de Konsol Ve PC İçin Çıkacak!

Ghostbusters: The Video Game Remastered ön siparişlere devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

PC, Xbox One, Nintendo Switch ve PlayStation 4 platformu için duyurulan Ghostbusters: The Video Game Remastered şu sıralar ön siparişlerde yer alırken oyunun net çıkış tarihi de belli oldu. Yapım 4 Ekim 2019’da lansmana çıkacak.

blank

Bilgisayar platformu için Epic Store’a özel olacak olan yapım 39.00 TL fiyat etiketi ile ön siparişlerde yer alıyor. Saber Interactive tarafından geliştirilen Ghostbusters: The Video Game Remastered, 2019’da çıkan Ghostbusters: The Video Game’in devamı niteliğinde oyunculara sunulacak. Hikâye tabanlı olarak oynanabilecek olan yapım ilk kez yayınlandığı dönem eleştirmenlerden tam not almış ve yüksek satış rakamlarına imza atmıştı.

New York’u kurtarmaya çalışacağımız oyunda gerçekçi ses efektleri ve karakter modellemeleri karşımıza çıkacak. Geniş çapta yok edilebilir ortamların yer aldığı yapımda yükseltilebilir çok sayıda benzersiz silah modeli yer alacak. Oyuncular birbirinden farklı hayaletlerin yakalamak için ter dökecek, büyük ölçekçi bölüm sonu canavarlar ile karşı karşıya gelecekler.

8 farklı dil seçeneğinin yer aldığı yapımda ne yazık ki Türkçe dil desteği yer almayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol