Ghostbusters The Video Game’in Devam Oyunu Duyuruldu

Serinin yıldızı Ernie Hudson'a göre, bir Ghostbusters video oyunu devamı geliştirilme aşamasında ve hem onu hem de Dan Aykroyd'u içerecek şekilde ayarlandı.

Ghostbusters serisinde Winston Zeddemore’u canlandıran aktör Ernie Hudson, yeni bir devam oyununun geliştirildiğini açıkladı. Seksenli yıllarda başlayan doğaüstü komedi serisi, bir grup mavi yakalı New York City hayalet avcısının, ölümsüz canavarların istilasına karşı savaştığını konu alıyorr. 2009’da bir Ghostbusters video oyunu uyarlaması, 1989’da çıkan ikinci filmin devamı olarak çıkmıştı ve şimdi ikinci oyun yolda.

2009’da piyasaya sürülen Ghostbusters: The Video Game oyuncuları, ikinci filmden iki yıl sonra kurulan bir hikayede, itibari parapsikologlar tarafından işe alınan yeni bir üye olarak atıyordu. Oyun, film oyuncularının dördünün de ses çalışması sağlamak için geri dönmesi ve Venkman, Ray, Egon ve Winston’ın bir kez daha önemli roller almasına izin vermesi açısından dikkate değerdi.

Ghostbusters The Video Game 2 ile İlgili Başka Bilgi Açıklanmadı

Ghostbusters Video Game

Oyun esasen üçüncü şahıs nişancı kurulumunu kullanıyordu ancak ölümcül silahlar yerine oyuncular Proton Paketleri ve diğer bilim kurgu hayalet yakalama teknolojisi parçalarını kullanıyorduk. Orijinal oyuncu kadrosunu ve yeniden yaratılan sahne malzemelerini geri getirmenin yanı sıra oyun, orijinal filmlerin ikonik film müziklerini de yeniden canlandırdı. Ghostbusters: The Video Game, orijinal hikayeye ve oynanışa dokunulmadan oyunun grafiklerini geliştirerek 2019’da yeniden düzenlendi.

Ghosbusters News tarafından YouTube’da bildirildiği üzere Ernie Hudson, yeni bir video oyununun yapım aşamasında olduğunu açıkladı. Oyuncu kısa süre önce Teksas, San Antonio’daki CelebFanFest Film Festivali’nde konuştu ve röportaj Countdown City Geeks tarafından YouTube’a gönderildi. Etkinlik sırasında Ernie Hudson, yeni oyunla ilgili söylentileri doğrulamış oldu.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol