Genshin Impact’e Yakında Yeni Silahlar Geliyor

Popüler RPG oyunu Genshin Impact için yayınlanan en son sızıntı haberi yeni silahların geleceğini gösteriyor.

Genshin Impact ile ilgili gelecekteki güncellemeleri içeren birçok ilginç bilgi son zamanlarda ortaya çıktı ve bunların tümü sızıntı yapanların ve veri madencilerinin sayesinde oldu. İlk olarak, Wangsheng Funeral Parlour Discord sunucusunun üyeleri tarafından birkaç gün önce ortaya çıkan Geçici Reçine (Transient Resin) sızıntısı vardı ve şimdi aynı Discord grubu, genişleyen oyuna gelebilecek bir dizi yeni silahı ortaya koyuyor.

Genshin Impact

Genshin Impact’in güncellemeleri oldukça sık yayınladığı göz önüne alındığında, sızıntılar ve veri madenciliği RPG topluluğunun üyeleri için oldukça yaygın bir uygulama haline geldi. Geçmiş sızıntılar, bazı durumlarda karakterin animasyonlarını ve yeteneklerini ve ayrıca amaçlanan sürümden önce yeni karakterleri ve istatistikleri ortaya çıkardı.

Genshin Impact geliştiricisi miHoYo, sızıntıların ve verilerin oyun ve topluluğa zararlı olduğunu iddia etti, ancak bu, veri madencilerinden ve beta test edicilerinden gelen yeni bilgi akışını yavaşlatmak için çok az şey yaptı. Nitekim, en yeni silah verileri, şimdiye kadarki en kapsamlı sızıntılardan biridir. Bilgiler, Wangsheng Funeral Parlor Discord topluluğu tarafından keşfedilen içeriği paylaştıklarını belirten Twitter kullanıcısı Zluet’ten geliyor ve ayrıca, silahların sadece oyun içinde keşfedilmiş olmasının, yakında gelecekleri anlamına gelmediğinden bahsediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol