Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Switch Sürümü İptal Edildi İddiaları Çürütüldü

Uzun zamandır Nintendo Switch sürümü iptal oldu söylentileriyle gündeme gelen Genshin Impact, tüm söylentileri yalanladı.

Genshin Impact‘in Nintendo Switch’te yayınlanması planının iptal edildiğini iddia eden yeni bir söylenti Japon hayran topluluğu arasında dolaşıyor. Genshin Impact ilk olarak 9 Haziran 2019‘da Mobil ve PC için duyuruldu. Daha sonra, 14 Ocak 2020′de bir Nintendo Switch sürümü duyuruldu. Bu, oyunun 28 Eylül 2020’de yayınlanmasından aylar önce yaşandı.

Bununla birlikte, daha önce miHoYo olan Şanghay merkezli geliştirici HoYoverse, bu sürüm hakkında henüz bir çıkış tarihi ve ek ayrıntılar açıklamadı. Pek çok hayran hala bu sürümün bir gün geleceğini bekliyor ve anlaşılması zor sürüm birçok söylentinin merkezinde yer alıyor.

Genshin Impact Switch Versiyonu İptal Oldu Söylentisi Basit Bir Hataymış

Genshin Impact

Söylenti, 18 Nisan 2022′de yeni Ayaka ve Ayato videosunun yayınlanmasıyla başladı. Video ilk yayınlandığında, YouTube açıklaması her zamanki planlı sürüm Nintendo Switch’i içermiyordu. Bu marka genellikle Japon Genshin Impact resmi YouTube kanalının tüm resmi videolarında yer alırdı. Birkaç Japon hayran, Switch sürümünün çıkarıldığını fark etti ve söylenti, Genshin Japon topluluğunda Twitter’da ve anonim mesaj panolarında yayılmaya başladı.

Ancak, tüm bunların HoYoverse tarafından yapılan basit bir hata olduğu ortaya çıktı. Ayrıca, 19 Nisan’da yayınlanan yeni videoların tümü, planlı sürüm Nintendo Switch yazısını içeriyor. Basit bir yazım hatası, Switch versiyonunu bekleyen hayranları oldukça korkuttu. Birçok Japon hayran, açıklamanın düzenlendiğini henüz fark etmedi ve hala bu durumun Switch versiyonunun iptal edildiği anlamına gelip gelmeyeceğini tartışıyor.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.