Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Shenhe Karakteri İçin Fragman Yayınlandı

Popüler gacha oyunu Genshin Impact, en yeni karakteri Shenhe'yi muhteşem bir stilize tanıtım fragmanıyla kullanıcıların beğenisine sundu.

Muazzam başarılı RPG hayranları için her Genshin Impact güncellemesinin en çok beklenen bölümlerinden biri, oyunun büyüyen kadrosuna katılacak en yeni karakterlerin tanıtımı. Çinli geliştirici MiHoYo’nun çığır açan oyunu kısa süre önce Arataki Itto‘yu kadrosuna kattı ve Raiden Shogun ve Venti gibi popüler karakterler şirkete gacha afişleriyle milyonlarca dolar kazandırdı. Şimdi, oyunun önümüzdeki hafta yayınlanması planlanan bir sonraki büyük güncellemesi ile MiHoYo, çeşitli kadrosunun en yeni üyesini göstermek için bir kez daha sahneye çıktı.

Genshin Impact’in 2.4 güncellemesi için en son Özel Program, önümüzdeki haftalarda oyuna gelecek çok sayıda içeriği ortaya çıkardı ve bu yılki Lantern Rite festivalini ve onunla birlikte devam edecek etkinlikleri duyurdu. Genshin Impact ayrıca, Japonya’dan ilham alan bölgenin hikayesi sırasında Watatsumi Island’ın irfanına büyük ölçüde oynayan Enkanomiya’daki Inazuma’ya eklenecek en yeni yerel ayarı da doğruladı ancak oyunun hayranları için en büyük heyecan noktalarından biri, Liyue’den Shenhe’nin Genshin Impact’e gelen en yeni beş yıldızlı karakterin duyurulmasıydı.

Yeni Karakter Shenhe Çok Sevildi

Genshin Impact

Mihoyo, resmi Genshin Impact YouTube kanalı aracılığıyla salı günü Shenhe için “Shenhe: Lonesome Dream” başlıklı ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Muhteşem animasyonlu fragman, Shenhe’nin karakterini ve Liyue bölgesinin hikayesinde önemli bir rol oynayan Liyue usta Cloud Retainer’ın bir öğrencisi olarak Liyue içindeki rolünü tanıttı. Shenhe, Liyue hikayesinin bir kısmına atıfta bulunan diyalog ile fragmanın sonunda Gezgin ve Paimon’un yanından geçtiğinde örneklenen, başkalarıyla teması yasaklanmış münzevi bir kişi olarak gösterildi.

Shenhe’ninki gibi stilize animasyonlu fragmanlar, Genshin Impact’in piyasaya sürülmesinden bu yana oyunun ömrünün büyük bölümünde oluşturduğu bir gelenek. Her yeni karakter, karakterin kişiliğini gösteren benzer şekilde çarpıcı bir animasyon fragmanı aldı ve daha sonraki fragmanlar, oyunlarını ve becerilerini detaylandı. Shenhe zaten bir günden az bir sürede 1.5 milyon görüntülemeyi geçti ve YouTube’daki en popüler 10 ve hatta 20 milyon görüntüleme sayısını aştı.

Genshin Impact Shenhe Tanıtım Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.