Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 3.1 Güncelleme Notları

En son güncellemede üç yeni Domain, yeni Archon Quest Act, World Quest ve üç yeni oynanabilir karakter mevcut.

HoYoverse’nin Genshin Impact için en yeni güncellemesi olan Sürüm 3.1 “King Deshret and the Three Magi” artık PS4, PC, iOS ve Android‘de mevcut. Sumeru’ya Hypostyle Desert, Land of Lower Setekh ve Land of Upper Setekh gibi üç yeni bölge ile birlikte Cyno, Nilou ve Candace gibi birkaç yeni karakter eklendi. Candace ve Cyno güncellemenin ilk yarısında, Nilou ise ikinci yarısında elde edilebilecek.

Ayrıca keşfedilecek üç yeni Domain de Genshin Impact’e eklendi. Artık, Garden of Endless Pillars, Altar of Mirages ve Red Desert Threshold isimli bölgeleri keşfedebilirsiniz. Ana hikayeyi sürdüren Archon Quest Act 3’ün 3. ve 4. bölümleri de yayınlandı. Bununla birlikte, Cyno ve Nilou’yu ilgili Story Quests aracılığıyla da tanıyabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Genshin Impact 3.1 Güncelleme Notları

Genshin Impact

Yeni hikaye görevleri kalıcı olarak mevcut olacak. Bu yeterli değilse, iki yeni boss da dahil olmak üzere birkaç yeni düşman eklendi. Staff of the Scarlet Sands, Makhaira Aquamarine, Key of Khaj-Nisut, Xiphos’ Moonlight, Wandering Evenstar ve Missive Windspear isimli silahlar da oyundaki yerini aldı. Son olarak yeni eklenen görevleri ise aşağıdaki isimlerle bulabilirsiniz:

  • Yeni World Quests: “Golden Slumber” Quest Chain, “Old Notes and New Friends” Quest Chain, “Afratu’s Dilemma,” “The Exile” Quest Chain, “A Gifted Rose” Quest Chain, “Join the Eremites and Embrace a Wonderful New Life!,” and “Blooming Sands.”: “Golden Slumber” Quest Chain, “Old Notes and New Friends” Quest Chain, “Afratu’s Dilemma,” “The Exile” Quest Chain, “A Gifted Rose” Quest Chain, “Join the Eremites and Embrace a Wonderful New Life!,” ve “Blooming Sands.”
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.