Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genesis Alpha One GOG’da Ücretsiz Oldu!

Genesis Alpha One isimli 50 TL değerindeki rogue-like FPS oyunu tamamen ücretsiz oldu.GOG kendi Cadılar Bayramı İndrimi etkinliğini başlattı ve bu etkinliğe özel olarak bir de sürpriz ücretsiz oyun duyurdu. Sınırlı bir süre için Genesis Alpha One Deluxe Edition’ı GOG kitaplığınıza ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz!

Rogue-like birinci şahıs nişancı oyununda, bir Genesis yıldız gemisinin kaptanı olarak insanlığın geleceğini güvence altına almalısınız. Yeni gezegenler keşfedin, değerli kaynaklar aramak için bilinmeyenin derinliklerine dalın ve geminizdeki yaşamı sürdürmek için elinizden geleni yapın. Galaksi sadece devasa değil, aynı zamanda tehditlerle dolu, bu nedenle gemiyi ve mürettebatı güvende tutmak kolay bir iş olmayacak.

Genesis Alpha One Nasıl Ücretsiz Alınır?

Genesis Alpha One GOG

Yukarıda anlattığımız hikaye ve mekanikler hoşunuza gittiyse, oyunun ücretsiz bir kopyasını almak ister misiniz? İlk olarak, ana GOG.com sayfasına gitmeniz gerek. Hesabınız yoksa hesap açmanız ve giriş yapmanız, zaten hesabınız varsa ise direkt olarak giriş yapmanız gerekecek. Artık çekiliş bölümüne gidebilir ve “Yes Claim Game” seçeneğine basabilirsiniz.

Genesis Alpha One Deluxe Edition‘ı ücretsiz almak için GOG hesabınıza bağlı e-posta adresine pazarlama iletişimini almayı kabul etmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra, oyun sonsuza kadar sizin olacak ve kütüphanenize eklenecek. Daha fazla ücretsiz oyun haberlerinden mahrum kalmamak için ‘Ücretsiz Oyun‘ kategorimizi takip etmeyi unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.