Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kasım Ayının İlk Ücretsiz Epic Games Oyunları Belli Oldu

pic Games Store, Ekim ayının son iki ücretsiz oyununu yayınladı ve Kasım ayının ilk ücretsiz oyunlarını açıkladı.

Haftanın ücretsiz Epic Games oyunları belli oldu. Epic Games Store, Ekim 2022’nin son iki ücretsiz oyununu bugün yayınlayarak ve hayranların 3 Kasım ile 10 Kasım arasında hangi oyunları talep edebileceğini açıklayarak oyuncuları bir kez daha mutlu etti.

Bu ayın son iki ücretsiz ücretsiz Epic Games oyunları Saturnalia ve Warhammer 40K: Mechanicus oldu. Saturnalia, bağımsız bir korku oyunu olduğu için Cadılar Bayramı temasına oldukça uygun ve herhangi bir korku hayranı için kesinlikle değerli bir seçim. Warhammer 40K Mechanicus ise, Warhammer evrenindeki Imperium’da geçen sıra tabanlı bir strateji oyunu.

Haftanın Ücretsiz Epic Games Oyunları

Ücretsiz Epic Games Oyunları

Epic Games Store, 3 Kasım Perşembe günü Filament ve Rising Storm 2: Vietnam‘ı ücretsiz olarak dağıtacak ve kampanya, 3 Kasım’a kadar devam edecek. Alabaster’ın gizemini çözmeye çalışırken bağımlılık yapan bulmacalar için Filament’e bir şans verebilirsiniz. Rising Storm 2: Vietnam ise otomatik tüfekler, bombaatarlar ve diğer modern silah sistemleri için silah kullanımına yönelik cesur, acımasız ve otantik yaklaşımlara odaklanan bir FPS oyunu.

Haftanın ücretsiz Epic Games oyunları sizleri memnun etmediyse ve önümüzdeki haftanın oyunları da ilginizi çekmediyse size güzel bir haberimiz daha olacak. Epic Games Store, 3 Kasım’da yukarıda bahsettiğimiz oyunları dağıttıktan sonra, 10 Kasım’daki yeni oyunları da açıklayacak. Bunun yanı sıra, Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi‘de 1 Kasım’a kadar devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.