Geliştiriciler Şimdiden PlayStation 5’e Odaklandı

PlayStation 5'den yeni haberler var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

PlayStation 4’ün devri yavaş yavaş sona mı yaklaşıyor? En azından Sony’nin birinci parti geliştiricileri için bu durum gerçek olabilir çünkü yeni bir analist raporuna göre, pek çok Sony’e bağlı yapımcı PS5 oyunlarına odaklanmaya başladı.

Niko Partners analisti Daniel Ahmad, Sony’e bağlı geliştirici firmaların yeni PlayStation 5 geliştirme kitlerini eline geçirdiğini söylüyor. Bu sebeple de artık PlayStation 4’ten vazgeçip dikkatlerini PS5’e verdiler.

Daniel Ahmed internet üzerinde bir yazı yayınlarken, PS5 geliştirici kitleri hakkında pozitif şeyler duyduğunu fakat yakın gelecekte herhangi bir bilgi verilmesinin zor olduğunu ifade etti.

Buna rağmen Ahmed’e göre 2019 yılı da PlayStation 4 için yoğun geçecek ve yeni oyunlar gelmeye devam edecek. Söylentilere göre PS4’e henüz duyurulmamış yeni oyunlar da geliyor fakat 2020’den sonra artık PlayStation 5 haberlerini daha sık duymaya başlayacağız.

Açıkçası bir süredir Sony’nin zaten PlayStation 5 üzerinde yavaş yavaş da olsa çalıştığını biliyoruz. 2019’da PS4’e bolca oyun gelecek fakat 2020’de büyük ihtimalle Sony’nin eskiyen konsolu daha pasif bir yıl geçirecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol