GeForce NOW Kütüphanesine Bu Hafta 8 Yeni Oyun Eklenecek

Oyunseverlerin beklediği GeForce NOW kütüphanesine bu hafta 8 yeni oyun eklenecek. Bu haberimizde sizlere gelen 8 oyun hangileri bundan bahsedeceğiz.

GeForce NOW Nvidia tarafından sunulan üç bulut oyun servisinin kullandığı bir markadır. Uzaktaki güçlü donanıma sahip bir bilgisayarın hızlı internet bağlantısıyla yönlendirilmesi ve bilgisayardan gelen görüntünün oyuncuya aktarılması prensibiyle çalışır.

Burada kullanıcıların oyunları oynayabilmeleri için oyunu daha önce ilgili platformlardan satın almış olması ve bu oyunun bulut servisi kütüphanesinde yer alması gerekiyor.

Ülkemizde Turkcell ve Nvidia ortaklığı ile GeForce NOW by Game+ ismiyle hizmet veren servisin kütüphanesi genişlemeye devam ediyor. Bulut tabanlı servisine 8 yeni oyun daha eklendi.

Aralarında Assassin’s Creed: Syndicate Gold Edition oyunu bulunan ve diğer oyunları aşağıda bu hafta eklenen oyunları bulabilirsiniz.

GeForce NOW

Bu Hafta GeForce NOW Kütüphanesine Eklenen Yeni Oyunların Listesi

  • Combat Mission Cold War (16 Kasım’da Steam’de) CM Cold War, dünyayı 45 yıldır etkisi altına alan bir çatışmanın dönüm noktası yıllarında geçiyor. 1979-1982 yılları arasında hem NATO hem de Sovyet Varşova Paktı orduları, 20. yüzyılın başlarındaki sanayileşmiş savaştan günümüzün modern dijital savaş alanına geçişe başladı.
  • The Last Stand: Aftermath (16 Kasım’da Steam’de) The Last Stand: Union City ve Dead Zone’un yaratıcılarından yepyeni bir tek oyunculu haydut-lite aksiyon macerası geliyor. Zombi virüsü tarafından enfekte olduktan sonra, kıyamet sonrası keşfetmek ve hayatta kalan arkadaşlarınız için umut bulmak için yola çıktınız. Hala bir fark yaratabilirsiniz.
  • Myth of Empires (18 Kasım’da Steam’de) Myth of Empires, çok oyunculu bir sandbox oyunudur. Yüksek derecede özgürlüğe sahip olan oyuncular, savaşın parçaladığı bir dünyada hayatta kalmak ve yerlerini kazanmak için savaşacaklar. Kaleler inşa edin, büyük savaşlarda orduları yönetin, düşman şehirlerini kuşatın ve kendi imparatorluğunuzu kurun!
  • Icarus (19 Kasım’da Steam’de beta haftasonunda) Hayatta kalma oyunu
  • Assassin’s Creed: Syndicate Gold Edition (Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Japonya ve Güney Kore) (Ubisoft Connect)
  • Core (Epic Games Store)
  • World of Tanks (Steam)
  • Lost Words: Beyond the Page (Steam) Lost Words: Beyond the Page, Sketchbook Games tarafından geliştirilen ve Modus Games tarafından yayınlanan bir bulmaca platformlu video oyunudur. Oyun 27 Mart 2020’de Stadia için özel olarak piyasaya sürüldü
Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol