Geçen Haftanın En Çok Satan Oyunları Hangileri?

Geçen haftanın en çok satan oyunu FM 2019 oldu.

Her hafta duyurulan en çok satan oyunlar geçtiğimiz hafta da rekabet içerisindeydi. Geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunu sürpriz bir isim oldu.

Futbol severler tarafından merakla beklenen ve 2 Kasım’da yayınlanacak olan Football Manager 2019 geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları arasında liderliğe oturdu. Çıkışına sayılı günler kala 119.00 TL’den 179.00 TL’ye çıkış yapan oyun futbol severlerin yüzünü astırsa da satışları oldukça yüksek miktarlara ulaşmayı başardı. Yayınlanmasından bu yana satış listesinden de hemen hemen hiç eksik olmayan Battlefield 1 geçtiğimiz haftanın en çok satanlar listesinde ikinci sırada yer aldı.

Konsol ve bilgisayar platformunda oldukça başarılı bir süreç geçiren FIFA 19 kutulu satışları ile bekleneni veremese de dijital satışları bakımından haftanın en çok satan oyunları arasında üçüncü sırada yer aldı.

Listede bir diğer sürpriz de Hitman 2 oldu. 13 Kasım 2018’de karşımıza çıkış yapacak olan suikastçilik oyunu satış listelerinde beşinci sırada kendine yer bulurken, çıkışına az bir süre kala satışlarda hızla artmaya başladı. Konsol ve bilgisayar platformu için geliştirilen oyun, bilgisayar satışları ile satış listelerinde kendine yer buldu.

Geçen Haftanın Satış Listesi

1 – Football Manager 2019

2 – Battlefield 1

3 – FIFA 19

4 – Battlefield 1 Revolution

5 – HITMAN 2

6 – Grand Theft Auto V

7 – NBA 2K19

8 – WWE 2K19

9 – Train Simulator 2019

10 – Bioshock Infinite

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol