Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Garena Free Fire Redeem Kodları – Mart 2024

Garena Free Fire isimli oyunda kullanabileceğiniz Temmuz kodlarını bulabilirsiniz.

Bir önceki konumuzda Şubat 2024 kodlarını vermiştik. Garena Free Fire Mart kodları da gelmiş durumda. Garena Free Fire isimli oyunumuzda en çok oynanan Battle Royale oyunları arasında yer alıyor biliyorsunuz. Oyunumuz hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabilen bir oyundur. Artık çoğu Battle Royale oyunu kod sistemini kullanacağa benziyor. Oyuncular bu sistemi oldukça sevdi diyebiliriz. Oyun da ücretsiz yani bedava eşyayı herkes sever değil mi?

Garena Free Fire Redeem Kodları isimli bu konumuzda da yine kodlar ile ücretsiz eşyalar elde edeceksiniz. Bu kodları nereye gireceğinize de detaylı bir şekilde anlatacağız. Hazırsanız daha fazla uzatmadan konumuza geçelim ve kodlarımızı görelim.

Garena-Free-Fire-Redeem-kodlari-2

Garena Free Fire Redeem Kodları – Mart 2024

Kodlara geçmeden önce bu kodları nasıl kullanacağınıza bir bakalım. Maalesef bu oyunda oyun içinde kod giremiyoruz. Bunun için ödül sistemi sitesini açmamız gerekiyor. İşte sitemiz burada > Garena Free Fire .

Bu siteye girdikten sonra size uygun bir seçeneği seçerek sisteme giriş yapıyorsunuz. Tabi ki burada oyun içinde kullandığınız girişi seçmeniz mühim. Yani Facebook ile bağlandıysanız Facebook ile giriş yapmalısınız. Geriye kalan tek şey ise kodları girmek olacaktır. Bu kodlar tamamen büyük harflerden oluşmaktadır. Bunu da belirtelim. Kodları girdikten sonra oyun içinde bulunan postanıza girin ve ödülü onaylayın. Eğer para kodu girerseniz postanıza gelmeyecek direkt olarak paranıza eklenecektir. İşte kodlar

FJI4U5HYTNFJKC8U

F7YTGE45NTJKIGUJ

FTAG4F5BT1KI8UKT

FYOH98U75YTR7FGG

FHNSJUA11RQ2FDCV

F3BERNFJUCYTSRAF

F5DCV3B4N5JIG8U7

FYTGDSB4E4576JYH

FUHRN31YRHYNM9KI

FY6STWRFG4585AR4

FF2BN8VJNCDRK5OT

F80JEU5YFH6GBDNE

FI8GUYHGBNKI8U73

FY4TGBRNF39KIUYD

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.