Gaming in Turkey, Coca-Cola’nın 25 Ülkedeki Oyun ve Espor Ajansı Oldu

Türkiye merkezli oyun ajansı Gaming in Turkey, dünyanın en büyük içecek markalarından Coca-Cola'nın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı oldu.

Oyun ve espor alanında önemli yatırımları bulunan ABD’li içecek devi Coca-Cola, Türkiye’nin köklü ajanslarından Gaming in Turkey ile anlaştı. Birçok farklı ajans arasından seçilerek firmanın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı olmayı başaran Türkiye merkezli şirket, Coca-Cola ile birlikte önemli etkinliklere, organizasyonlara ve kampanyalara imza atacak.

Gaming in Turkey, Coca-Cola’yı 25 Ülkede Temsil Edecek

Coca-cola Gaming in turkey oyun ve espor ajansı

2016 yılında kurulan Gaming in Turkey, içecek devini başta Türkiye olmak üzere, İsrail, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Hindistan, Mısır, Yemen, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri de dahil olmak üzere bölgedeki toplam 25 ülkede oyun ve espor alanında temsil edecek.

Bu önemli ortaklığa ilişkin konuşan Gaming in Turkey kurucusu ve başkanı Ozan Aydemir, “Yıllardır ülkemizde oyun ve espor sektörünü geliştirmeye yönelik adımlar atıyoruz. Gaming in Turkey olarak oyun ve espor dünyasına tutkun ve gerçek oyunculardan oluşan kadrosu ile Türkiye’de oyun sektörünü, esporu ve birlikte çalıştığı markaları daha ileriye taşımak için çalışıyoruz” dedi.

“Türkiye’de Oyun Sektörünü ve Esporu Daha İleriye Taşımak İstiyoruz”

Gaming in Turkey kurucusu Ozan Aydemir

Yaptıkları işbirlikleri ile Türkiye oyun sektörünün değerine değer kattıklarını belirten Aydemir, “Markamız, çalışmaları ile dünyanın en büyük marka değerlerinden birine sahip Coca-Cola ile gerçekleştirdiği bu iş birliği sayesinde hem firmayı hem de Türkiye oyun sektörünü en iyi şekilde temsil edecek ve başarılarımıza yenilerini katacağız” ifadelerini kullandı.

Kuruldukları günden bu yana pek çok ilkin altına imza attıklarını kaydeden Aydemir, “Oyun sektörünün dünya sahnesindeki yerini güçlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol