Gameloft Apple’a Özel Oyunu Olan Ballistic Baseball’ı Duyurdu!

Ballistic Baseball Apple ürünlerine özel olarak 19 Eylül'de yayınlanacak.

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricilerinden birisi olan Gameloft yeni bir oyun duyurusu ile gündeme geldi. Apple ürünlerine özel bir oyun geliştiren ünlü firma oyunculara enfes bir beyzbol oynanışı sunmaya hazırlanıyor.,

Dün akşam saatlerinde Apple 2019 model teknolojik ürünlerini birer birer tanıttı. Yeni ürünler arasında bir de Apple Arcade isimli yeni bir oyun sistemi duyurulmuştu. Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Gameloft, Apple Arcade’in tanıtılmasının ardından yeni oyunu olan Ballistic Baseball’ı duyurdu. Apple Arcade’in ilk oyunu olarak adından söz ettirecek olan yeni beyzbol oynu gerçek zamanlı olarak oynanabilecekler.

Gameloft tarafından yapılan açıklamaya göre yeni beyzbol oyunu Ballistic Baseball iPhone, iPad, iPod touch, Mac ve Apple TV’ye özel olacakmış. Yani bu platformların dışında oynanamayacakmış. Apple Arcade’in ilk gününden itibaren kullanıcılar Ballistic Baseball’ı indirebilecek, gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı oynayabilecekler.

Apple Arcade ile kullanıcılar 100’den fazla yeni ve özel oyuna erişebilecek ve limitsiz bir şekilde oynayabilecekler. Üyeler oyuncular güncel yamalarına ve eklenti paketlerine ulaşabilecek, reklamsız yapı ile karşılaşacaklar.

“Apple Arcade’in ilk gününden itibaren içerisinde seçkin birkaç oyun geliştiricilerden biri olarak yer almaktan onur duyuyoruz. Bu, Apple ile uzun süredir devam eden ilişkimizin kanıtıdır”  diyen Gameloft’un CEO’su Stéphane Roussel, “Öncü ruhumuz ile aynı şekilde, pazar değişimlerinin ön saflarında yer almak istiyoruz ve abonelik servisi modellerinin endüstrinin sonraki adımlarından biri olduğunua inanıyoruz. Ballistic Baseball ile her şey dahil deneyimine odaklanarak, oyunculara oyun geliştirmenin farklı yollarını keşfedebiliriz.” diyerek sözlerini bitirdi.

Oyun 19 Eylül’de Apple Arcade ile lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol