Galaxy Fold 2 Bataryası Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Fold 2 modeline dair ilk bilgiler gelmeye başladı. İşte Samsung Galaxy Fold 2 modelinde kullanılacak olan bataryaların özellikleri.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Samsung katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonu Galaxy Fold 2 modeli üzerinde çalışmaya başladı. İşte Galaxy Fold 2 modeline dair ortaya çıkan ilk bilgiler.

Samsung’un 2019 yılının başında tanıttığı ancak çeşitli aksilikler nedeniyle Eylül ayında satışa sunduğu Galaxy Fold modelinin ardından Samsung,  Galaxy Fold 2 modeli üzerinde çalışmaya başladı. 

Katlanabilir ekranlı akıllı telefon modellerinde de liderliği elinden bırakmak istemeyen Samsung Galaxy Fold modeli sonrasında gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855+ işlemcisinden alan Galaxy W20 5G modelini tanıtıp satışa sunmuştu. 2020 yılında daha başarılı katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelleri tanıtmak isteyen Samsung yeni Galaxy Fold 2 modeli üzerinde çalışmaya başladı. 

Şimdilik hakkında pek çok şeyin bilinmediği Galaxy Fold 2 modelinin bataryaları ortaya çıktı. İki farklı bataryaya sahip olacak olan Galaxy Fold 2 modelinde bulunan bu bataryalar farklı kapasitelerde olacak. 

Galaxy Fold 2 Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Fold 2 modeline ait olduğu düşünülen EB-BF700ABY ve EB-BF701ABY numaralı bataryaların kapasitelerinin birbirinden farklı olduğu görülüyor. 2135 mAh ve 2245 mAh kapasiteli bataryalara sahip olacak olan Galaxy Fold 2 modeli bu bataryalar ile birlikte toplamda 4380 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak. Akıllı telefonlara göre daha büyük bir ekrana sahip olacak olan Galaxy Fold 2 modelinin daha büyük bir batarya ile birlikte geleceği düşünülüyordu. SM-F700F model numarasına sahip olan Galaxy Fold 2 modelinin diğer özelliklerinin ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol