Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FUT Esports, Valorant Masters Shanghai 2024’te Play-off’a Kaldı

Temsilcimiz FUT Esports, Masters Shanghai’daki üçüncü karşılaşmasında Güney Amerika takımı Leviatan’ı 2-1 yenerek play-off’lara kalmaya hak kazandı.

Red Bull ana partnerliğinde gerçekleşen dünyanın en prestijli espor etkinliklerinden olan VCT 2024: Masters Shanghai’da ülkemizi temsil eden FUT Esports, Çin ekibi Dragon Ranger Gaming’in ardından Güney Amerika takımı Leviatan’ı da 2-1 yenerek play-off’lara kalmaya hak kazandı.

Red Bull takımı FUT Esports’un Leviatán’a karşı oynadığı maça qRaxs’in clutch anı damga vurdu. Mücadelenin ilk haritasında 13-1’lik skorla Leviathan’a zor anlar yaşatmaya başlayan temsilcimiz, Lotus haritasında oynanan ikinci maçta 11-13 yenilmesinin ardından, son harita Bind’da rakibini 13-11 mağlup etti.

FUT Esports Masters Shanghai’da Dolu Dizgin İlerliyor

valorant masters fut esports

Galibiyetin ardından play-off’lara kalmaya hak kazanan temsilcimizin bir sonraki maçı, 31 Mayıs 2024 tarihinde Kuzey Amerika Ligi’nin lideri 100Thieves ile olacak. VCT 2024: Masters Shanghai’da dünyanın dört bir yanından, en başarılı Valorant takımları 350 bin dolarlık büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya mücadele ediyor.

Toplamda 1 milyon dolarlık büyük ödül havuzuyla dikkat çeken turnuvaya ABD, Amerika, Çin, Pasifik bölge liglerinin en iyi 12 takımı katılıyor. Red Bull takımı, bu 12 takım arasında tek Türk ekibi olarak ülkemizi temsil ediyor. Organizasyonda FUT Esports’un yanı sıra, 100 Thieves, Edward Gaming, Fnatic, Paper Rex, G2 Esports ve Team Heretics gibi takımlar yarışıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.