Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İlk Kung Fu Panda 4 Fragmanı Yayımlandı

Birkaç yıldır merakla beklenen Kung Fu Panda 4'ün ilk fragmanı yayımlandı. Sevilen dövüşçü pandamız ekranlara geri dönüyor!

Kung Fu Panda serisinin ekranlarda yer almasının üzerinden birkaç yıl geçti. Büyük bir hayran kitlesi edinmeyi başaran animasyon filminin devamı merakla bekleniyordu. DreamWorks Animation, hem yemek yemeyi hem de kung fu yapmayı çok seven pandamız Po’nun dördüncü filmi olan Kung Fu Panda 4‘ün ilk fragmanını yayımladı.

Eşsiz cesareti ve çılgın dövüş sanatları becerileriyle birinci sınıf kötü adamları mağlup eden ölüme meydan okuyan üç maceranın ardından Ejderha Savaşçısı Po, kader tarafından artık dinlenmeye çağrılıyor. Daha spesifik olarak, Barış Vadisi’nin Ruhani Lideri olmaya aday gösteriliyor ancak işler yolunda gitmiyor çünkü pandamızın manevi liderlik hakkında hiçbir fikri yok.

Türkçe Dublajlı Fu Panda 4 Fragmanı

Turkce Dublajli Fu Panda 4 Fragmani

Pandamızın liderlik vasfını bir kenara bırakırsak, Po’nun yeni yüksek pozisyonunu üstlenmeden önce hızlı bir şekilde yeni bir Ejderha Savaşçısı bulup eğitmesi gerek. Daha da kötüsü, güçlü bir büyücü olan Bukalemun (Viola Davis), büyük ya da küçük herhangi bir yaratığa dönüşebilen küçük bir kertenkele olarak ortaya çıktı ve Po’nun mağlup ettiği tüm kötü güçleri yeniden çağırmak istiyor.

Bu yüzden Po’nun yardıma ihtiyacı olacak. Bu sebeple, Po’ya yardımcı olacak bir korsak tilkisi olan kurnaz ve kıvrak zekalı hırsız Zhen (Awkwafina) de Kung Fu Panda 4’te rol oynayacak. Barış Vadisi’ni Bukalemun’un sürüngen pençelerinden koruma arayışlarında bu komik tuhaf çift ikilisinin birlikte çalışması gerekecek. Bu süreçte Po, kahramanların en beklenmedik yerlerde bulunabileceğini keşfedecek.

Kung Fu Panda 4, 28 Mart 2024‘te sinemalarda olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.