Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

40 Dolar Değerindeki Efsane Dövüş Oyunu Steam’de Ücretsiz Oldu

Normal değeri 40 dolar olan online dövüş oyunu Killer Instinct, Steam'de kalıcı olarak ücretsiz oldu.

Bu sene 10’uncu yaşını kutlayan efsanevi dövüş oyunu serisi Killer Instinct‘ın bu özel dönüm noktası şerefine tüm platformlarda oynaması ücretsiz modele geçeceğini daha önce sizlere bahsetmiştik. Geliştirilmiş eşleştirme, denge güncellemeleri ve daha fazlasını içeren yepyeni bir yıl dönümü güncellemesi alan oyun, Xbox ve Microsoft Store’un ardından bugün itibarıyla Steam‘de de kalıcı olarak ücretsiz oldu.

Yayıncı koltuğunda Xbox Game Studios’un oturduğu Killer Instinct, normalde 40 dolara (1.157 TL) satılıyordu, ancak şimdi tek kuruş ödemeden erişebileceğimiz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Yüzde 91 çok olumlu oya sahip dövüş oyunu; Uncharted ve The Last of Us gibi ünlü PlayStation yapımlarının PC portlarını geliştiren Iron Galaxy Studios’un imzasını taşıyor.

Killer Instinct Steam’de Oynaması Ücretsiz Oldu

Killer Instinct steam

Akıcı ve tatmin edici kombolara sahip olan oyun, 10 yaşında bir oyuna rağmen grafik ve animasyon kalitesi olarak son derece güzel. Yıl dönümü güncellemesi ile oyuna 29 karakter ve 17 harita ekleyen geliştirici ekip, ortaya çok daha zevkli bir deneyimin çıkmasını sağlamış. Çoğunlukla Mortal Kombat ile mukayese edilen Killer Instinct, hem çok oyunculu tarafı hem de hikaye kısmıyla dövüş oyunu severlerin kesinlikle göz atması gereken bir yapım.

Xbox Game Studios ve Iron Galaxy, temel sürümü oynaması ücretsiz modele geçirirken, yıl dönümüne özel olarak Anniversary Edition adlı ücretli bir versiyonu piyasaya sürdü. 14,99 dolar fiyatla satılan özel sürüm, 9 dövüşçünün tamamını, şu ana kadar yayınlanan tüm premium içerikleri, tüm VIP güçlendiricileri, tecrübe puanı bonuslarını ve çok daha fazlasını içeriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.