Free Fire

Takip Et
9.4

Mükemmel

1

Kullanıcı

Free Fire Sezon 39 Elite Pass: Çıkış Tarihi ve Sızan Tüm Ödüller

Ücretsiz Battle Royale oyunu Garena Free Fire, sürprizlerle dolu yeni sezonuna hazırlanıyor. Peki, Free Fire Sezon 39 ne zaman başlayacak? Ya da Elite Pass ödülleri neler? Merak ettiğiniz her şeyi içeriğimizde bulabilirsiniz.

Free Fire Sezon 39 Elite Pass – Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesi bulunan Free Fire, Sezon 38 Elite Pass için perdeyi kapatmaya hazırlanıyor. Her zaman olduğu gibi sevilen Battle Royale oyunu yeni aya yepyeni bir Elite Pass ile başlayacak.

Biz de, Sezon 39 Elite Pass ile gelecek yepyeni ödüllere sahip olmanın heyecanını yaşayan oyuncular için sızdırılan tüm öğeleri burada listeledik.

Free Fire Sezon 39 Elite Pass Tarihi ve Fiyatı

Free Fire Sezon 38 Elite Pass, 31 Temmuz’da sona eriyor. Bu da, Free Fire Sezon 30 Elite Pass başlangıç tarihinin ertesi gün yani 1 Ağustos olduğu anlamına geliyor.

Her zaman olduğu gibi, pass’in iki ücretli çeşidi olan Elite Pass ve Elite Bundle, sırasıyla 499 elmas ve 999 elmas karşılığında satın alınabilecek.

Yeni sezon Elite Pass’in piyasaya sürülmeden birkaç gün önce bir ön siparişe açılması bekleniyor.

Free Fire Sezon 39 Elite Pass Ödülleri

Merakla beklenen Free Fire Sezon 39 Elite Pass ödülleri bir süre önce sızdırıldı. İşte onlardan birkaçı:

Free Fire Sezon 39 Elite Pass
Free Fire Sezon 39 Elite Pass ödülleri
Free Fire Sezon 39
Free Fire Sezon 39 Elite Pass tarihi
Free Fire Elite Pass
Free Fire
battle royale free fire
Free Fire 39. sezon
elite pass

Free Fire Season 39 Elite Pass Nasıl Satın Alınır?

Adım 1: Oyunu cihazınızda başlatın ve Elite Pass simgesine tıklayın.
Adım 2: Görevlerin sağ tarafında görünen yükseltme seçeneğine basın.
Adım 3: Ekranınızda Elite Pass’in ücretli versiyonu görünecek.
Adım 4: Tercih ettiğiniz Elite Pass paketini seçin ve altındaki düğmeye tıklayın.
Adım 5: Satın alma işlemini onaylamanızı isteyen bir mesaj kutusu görünecek.

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra 499/999 elmas (tercihinize göre) hesabınızdan düşülecektir. Hesabınızda elmas yoksa, buradan gerçek para karşılığında Free Fire Elmas satın alabilirsiniz.

Yalnızca Google Play’de 1 milyardan fazla indirilen Garena Free Fire, yeni sezondaki sürpriz içerikleri ile oyunculara çok daha heyecanlı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Dilerseniz, Free Fire Redeem Kodları – Temmuz 2021 için buraya tıklayabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol