Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Free Fire Alpine Haritası 1 Ocak 2022’de Yayınlanacak

Popüler battle royale oyunu Free Fire'ın merakla beklenen yeni Alpine haritası, önemli koleksiyonlar ve daha önce hiç görülmemiş oyun içi etkinliklerle 1 Ocak Yeni Çağ Günü'nde başlayacak.

Free Fire yeni haritası Alpine için çıkış tarihi açıklandı. Önemli yeniliklere sahne olacak olan Alpine haritası, daha önce hiç görülmemiş oyun içi etkinliklerle 1 Ocak Yeni Çağ Günü‘nde başlayacak. Haftalar süren fırtınalı içerik ve buzda zor kazanılan savaşlardan sonra Free Fire Yeni Çağ Kampanyası, sınırlı süreli etkinlikler ve görevlerin yanı sıra yeni, kalıcı bahar temalı yeni Free Fire haritası başlatırken heyecan verici bir finale girecek.

Free Fire deneyimlerini geliştirmek ve Alpine haritasında becerilerini test etmek isteyen oyuncuların artık beklemesine gerek yok, hem dereceli hem klasik mod 1 Ocak’ta oyunculara sunulacak. Oyuncular, Sihirli Küp Mağazasındaki özel eşyalarla değiştirilebilecek oyun içi maçlara katılarak 100’den fazla Sihirli Küp Parçası kazanma şansına sahip olacaklar.

free fire mobil

Ek olarak, Kış Buzu Koşucusu kostüm paketi gibi sınırlı süreli paket, oyuncular yeterince Yeni Çağ jetonu edindikten sonra Yeni Çağ değişim mağazasında kullanılabilir. 1 Ocak’ta giriş yapan oyuncular, savaşa getirebilecekleri kendi Yeti yoldaşlarını alabilirler.

Oyuncular, Free Fire’ın demirbaşı haline gelen Alpine‘in içini ve dışını keşfedebilecekler! Alpine bir güney adasıydı ve kış savaşı sırasında askeri bir karakol haline gelmeden önce aslen bir balıkçı köyüydü. Elit Takım, çalınan enerji çekirdeği için kötü adamlar Bay Red ve Yeti’ye karşı sıkı bir şekilde savaştı.

Free Fire Alpine haritasının öne çıkan özellikleri şunlar:

Vantage

free fire haritası alpine

Vantage bölgesi, farklı yapılara sahip birkaç binadan oluşur ve bunlar arasında birkaç geniş yol vardır. Bölgenin merkezindeki depo, çatışmayı kontrol etmek için çok önemli bir konum haline geldi.

Railroad

yeni free fire haritası

Railroad bölgesi, platformu platformda birkaç kabin ile ana merkez noktası olarak alır. Bu alanda güvenli bir bölge yoktur ve oyuncuların başkalarının avı olmaktan kaçınmak için her zaman tetikte olmaları gerekir.

Dock

free fire haritası

Dock alanında iki depo dışında başka bina bulunmamaktadır. Bunun yerine çok sayıda konteynerden oluşan bir yapı var.

River Mouth

free fire yeni haritası alpine

River Mouth’daki evler düzenli ve birbirine yakın bir şekilde dağılmıştır, bu da kim olduğunuzu tanımlamayı kolaylaştırır. Oyuncular bu alanda kendilerini silahlandırmak için ihtiyaç duydukları malzemeleri kolaylıkla toplayabilirler ancak aynı zamanda sokağın köşesinde düşmanla da karşılaşabilirler.

Fusion

alpine haritası

Karma alan, merkez salonu rekabet noktası olarak alır ve destekleyici yapılarla çevrilidir. Katmanlı yapı, binanın girişine zeminden serbestçe yaklaşmayı imkansız kılıyor ve önce giriş katın basamaklarına adım atmak gerekiyor.

Free Fire’ı AppStore ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.