Free Fire’ın Yeni Çağ Kampanyası, 17 Aralık’ta Bir Kar Fırtınası Başlatacak

Garena 17 Aralık'ta piyasaya sürülecek olan ve kar fırtınası temalı bir setin yer alacağı Free Fire kampanyası Yeni Çağ'ı duyurdu.

Garena, 17 Aralık’ta piyasaya sürülecek olan ve kar fırtınası temalı bir setin yer alacağı Free Fire kampanyası Yeni Çağ‘ı duyurdu. Free Fire hayranları ve oyuncular, iklim koşullarındaki değişikliğe ek olarak, yeni bir harita, Yalnız Kurt modu için özel bir sıralama sistemi, koleksiyonlar ve yaklaşmakta olan Yeni Çağ kampanyasında daha önce hiç görülmemiş oyun içi etkinlikleri bekleyecekler.

Kahramanlar, 17 Aralık’ta Free Fire‘da kar fırtınası dolu bir sete adım atarken bir soğuk hava patlamasıyla karşılanmayı dört gözle bekleyecekler. Yeni harita Alpine‘a feci bir kar fırtınası yerleşti ve içindeki her şeyi buza çevirmekle tehdit etti. Kaosun ortasında Wolfrahh, Misha ve Bay Paytarz’dan oluşan Elit Takım, Alpine’ı ısıtmak umuduyla bir enerji çekirdeği sağlama arayışına girdi.

free fire yeni çağ

Bir grup kötü adam enerji çekirdeğini çaldığında, adayı ve tüm kahramanları buz gibi soğuk kış diyarında mahsur bırakarak talihsiz bir olay dönüşü yaşandı. Şimdi kahramanlar, keşfedilmemiş bölgeleri keşfederken kendilerini soğukta bekleyen yakın tehdit ve tehlikeden korumak zorunda kaldılar.

Yeni Çağ kampanyası, hayranların ve oyuncuların Free Fire’ın keyfini çıkarması için yeni yolların geldiğini işaret ediyor. Yeni Çağ, yalnızca taze manzara ortamlarına sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncuların Yeni Çağ’ın keyfini sonuna kadar çıkarması için bir dizi yeni etkinlik, mod ve özellik sunacak.

free fire güncelleme

Yeni Çağ kampanyası sırasında, kahramanların kaynakları yönetmek, bir ana kamp kurmak ve Alpine vatandaşlarını kar fırtınasında bekleyen tehlikeden korumak için malzeme sağlamak zorunda kalacakları yeni bir kaynak yönetimi etkinliği tanıtılacak. Kahramanlar, etkinliğin tamamlanmasının ardından özel temalı öğelerle ödüllendirilecek.

Yalnız Kurt modu için bir dereceli sistem 20 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Kahramanlar artık daha büyük bir Demir Kafeste hem 2v2 hem de 1v1 savaşlarının tekrarının keyfini çıkarabilirler. Yalnız Kurt savaşları ayrıca oyun alanını düzleştirmek ve kahramanlar arasındaki rekabeti artırmak için bir sıralama sistemine sahip olacak.

mobil battle royale free fire

Kahramanlar, maça hazırlanırken diğer oyuncularla kartopu savaşı yapmalarına olanak tanıyan yeni eklenen kartopu özelliği ile Yeni Çağ kampanyası sırasında Başlangıç Adası’nda kar fırtınasını ilk elden deneyimleyebilecek.

Yılın kış savaşına hazırlanmak için kasanızı gerekli kostümler ve öğelerle güncelleyin! Yeni Çağ kampanyası, yeni bir yoldaşın yanı sıra özel görünümler ve paketler de dahil olmak üzere nadir mevsimlik öğeler sunacak. Daha fazla detay önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Free Fire hayranları ve oyuncuları, önümüzdeki haftalarda açıklanan yeni haritayı deneyimlemenin yeni yolları ile aralık ayında gelecek olan kar fırtınası içeriğine kendilerini hazırlayabilirler!

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol