Franck Ribéry’den FIFA 20’ye Bu Adam Da Kim Sitemi!

Franck Ribéry’nin FIFA 20'deki hali şaşırttı. Franck Ribéry, FIFA 20'ye adeta sitem etti.’

Günümüzün en iyi futbol simülasyon oyunları olan FIFA 20 ve PES 2020 geçtiğimiz ay lansmana çıktı. Oyunculara yeni özellikler ve yeni oynanış içerikleri sunan bu iki ünlü isim bugün ilginç bir detay ile gündeme geldi. FIFA 20’nin Franck Ribéry tasarımı tepki çekti.

Bir dönem ülkemizin en iyi takımlarından bir tanesi olan Galatasaray’da forma giyen Franck Ribéry günümüzün en başarılı futbolcularından bir tanesi olarak gösteriliyor. Uzun yıllar Bayern Munih’te top koşturan ve futbol severlerin sevgisini kazanan Fransız oyuncu bugün oldukça ilginç bir detay ile haberlere konu oldu.

Bilindiği üzere FIFA 20 ve PES 2020’de gerçek lisansl kulüpler ve oyuncular da var. Dün resmi Twitter sayfası üzerinden bir paylaşım yapan Franck Ribéry, FIFA 20’de yer alan karakterin kendisine hiç benzemediğini göstermek için bir görsel yayınladı. Adeta FIFA 20’ye sitem eden Franck Ribéry, ‘bu adam da kim?’ paylaşımında bulundu.

Buna ek olarak PES 2020’nin resmi Twitter adresinden yapılan paylaşımda da Franck Ribéry’nin oyun içerisinde nasıl göründüğü gösterildi. Oyuncu oldukça benzer bir şekilde PES’in yeni oyununda yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol